yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Altay: “Fırat Caddesi Köprülü Kavşağı’nın Üst Tarafı da Hizmete Açıldı”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi’nin kente kazandırdığı İstanbul Yolu Fırat Caddesi Köprülü Kavşağı’nın iki ay evvel hizmete giren alt kısmının akabinde üst tarafın da trafiğe açıldığını duyurdu. Lider Altay, İstanbul Yolu’nda kesintisiz bir trafik akışı sağladıklarını belirtti.

Başkan Altay: “Fırat Caddesi Köprülü Kavşağı’nın Üst Tarafı da Hizmete Açıldı”


Konya Büyükşehir Belediyesi’nin son devirde kente kazandırdığı dört köprülü kavşaktan biri olan İstanbul Yolu Fırat Caddesi Köprülü Kavşağı’nın iki ay evvel hizmete giren alt kısmının akabinde üst kısmı de trafiğe açıldı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, süratle gelişen ve büyüyen Konya’da trafiği rahatlatmak için kıymetli çalışmalar yürüttüklerini belirterek, bu kapsamda kente kazandırdıkları 4 kıymetli köprülü kavşaktan birinin de İstanbul Yolu Fırat Caddesi Köprülü Kavşağı olduğunu anımsattı.

Konya için bir kelamı daha yerine getirmenin memnunluğunu yaşadıklarını vurgulayan Lider Altay, “Daha evvel alttan geçişini verdiğimiz İstanbul Yolu Fırat Caddesi Köprülü Kavşağı’mızın üst kısmını da trafiğe açarak hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Bu değerli projenin tamamlanmasıyla birlikte, İstanbul Yolu’nda kesintisiz bir trafik aksı oluştu. İstanbul Yolu’nu kullanan vatandaşlarımızı yol üzerinde hiçbir trafik ışığında beklemeden aktarma imkanımız oldu. Kentimizin ulaşım alt yapısını güçlendirmek için yatırımlarımızı sürdüreceğiz. İstanbul Yolu Fırat Caddesi Köprülü Kavşağı’mızın kentimize iyi olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ