yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Altay: “Sefer Bizden Zafer Allah’tan”

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Taşkent ve Hadim ilçelerini ziyaret ederek AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatı’nda partililerle görüştü

Başkan Altay: “Sefer Bizden Zafer Allah’tan”


Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Taşkent ve Hadim ilçelerini ziyaret ederek AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatı’nda partililerle görüştü. Her iki ilçede esnaflarla da bir ortaya gelen Lider Altay, Yeni Büyükşehir Yasası’nın uygulanmaya başladığı günden bu yana ilçelerde konuşulması bile mümkün olmayan işlerin ortaya çıktığına şahitlik ettiklerini belirterek, “Bunun için ‘Konya Modeli Belediyecilik’ diye söz ettiğimiz, kentimizin her mahallesine her sokağına her insanına dokunan hizmetler ürettik. 2024-2029 hizmet periyodu, 2019-2024’ten daha başarılı olacak. Rabbim bizi sizlere mahcup etmesin. Sefer bizden zafer Allah’tandır” dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Taşkent ve Hadim’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Taşkent’te birinci olarak AK Parti Konya Vilayet İdare Şurası Üyeleri Adem Çapar ve Murat Adabalı ile AK Parti Taşkent İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Lider Altay, partililerle görüşerek istişarelerde bulundu.

 

“İLÇELERİMİZDE KONUŞULMASI BİLE MÜMKÜN OLMAYAN İŞLER ORTAYA ÇIKTI”

Başkan Altay, 2014 yılında Yeni Büyükşehir Yasası’nın uygulanmaya başladığı günden bu yana ilçelerde konuşulması bile mümkün olmayan işlerin ortaya çıktığına şahitlik ettiklerini belirterek, “Bunun için ‘Konya Modeli Belediyecilik’ diye söz ettiğimiz, kentimizin her mahallesine, her sokağına, her insanına dokunan hizmetler ürettik. Tabi bunu bizim kendi başımıza yapmamız mümkün değil. Bu bir grup işi. Taşkent’te de Osman Liderimle çok hoş bir çalışma periyodu geçirdik. Çok kıymetli işler yapıldı” sözlerini kullandı.

 

“BİZİM İTTİFAKIMIZ DİMDİK AYAKTA”

Bu davanın sahipleri olarak Konya’ya hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayan Lider Altay, “Şimdi Cumhur İttifakı olarak Mehmet Acar beyefendiyle yolumuza devam ediyoruz. Bizim ittifakımız dimdik ayakta zira bizim bireylerle, menfaatle ya da bir pazarlıkla ittifakımız yok. Milliyetçi Hareket Partisi ile çıktığımız yolda amacımız daha büyük ve güçlü bir Türkiye inşa edebilmek, inşalara hizmet edebilmek” dedi.

 

“TÜRKİYE ÇOK DAHA BÜYÜK VE GÜÇLÜ BİR HALE GELECEK”

Bugüne kadar Taşkent’in kendilerine çok yüksek dayanak verdiğini anımsatan Lider Altay, şöyle devam etti:

“Taşkent’te daima yüzde 70’lerde oy oranımız oldu. İnşallah bu oy oranının artacağına inanıyorum. Oyu yüksek almak keyifli bir iş ancak bir taraftan da büyük bir sorumluluk. Biz bu sorumluluğu yerine getirebilmek için gece gündüz demeden çalıştık, çaba ettik. Taşkent’in gereksinimlerini gidermeye çaba ediyoruz. Bundan sonra yeni süreçte ilçe liderlerimizle, belediye lider adayımızla gereksinimleri tespit ederek yeni devirde yapacaklarımızı da planlayacağız. Biz her vakit sizin yanınızda olduk, siz de bize gereken dayanağı verdiniz. İnşallah 31 Mart akşamı Konya tekrar Cumhur İttifakı’nın en yüksek oy aldığı vilayet olarak ve 31 ilçemizin tamamında Cumhur İttifakı’nın adaylarının belediye lideri seçildiği bir devri yaşayacağız. Allah Cumhurbaşkanımıza sıhhat, sıhhat versin. Sayın Devlet Bahçeli ile çıktığımız bu yolda inşallah Türkiye çok daha büyük ve güçlü bir hale gelecek, biz buna inanıyoruz. 2024-2029 hizmet periyodu de 2019-2024’ten daha başarılı olacak. Bunun için uğraş edeceğiz, gayret sarf edeceğiz.”    

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE LİDERİMİZ HER VAKİT YANIMIZDA OLDU

Taşkent Belediye Lideri Osman Arı da “Konya Büyükşehir Belediyesi olarak Konya’nın en ücra köşesine kadar hizmet götürmüş bir belediye liderimiz var. Her vakit yanımızda oldu, bize takviye verdi, bizi hiçbir vakit yalnız bırakmadı. Bu manada liderimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

31 MART SEÇİMLERİMİZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN

⁠Taşkent Belediyesi Cumhur İttifakı Lider Adayı Mehmet Acar ise ellerinden gelen çabası göstereceklerini belirterek, “31 Mart seçimlerimizin hayırlara vesile olmasını diliyor, Türkiye’nin 81 vilayetinde Cumhur İttifakı’nın sandıkları patlatmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 

AK Parti Taşkent İlçe Lideri Mehmet Demirgül de ziyaretleri için Lider Altay’a teşekkür ederek, evvelki devirlerden daha fazla farkla kazanacaklarını ümit ettiklerini söyledi.

MHP Taşkent İlçe Lideri Musa Özsoy ise Cumhur İttifakı olarak güçlü bir halde seçimlere hazır olduklarını belirterek, Lider Altay’a takviyelerinden teşekkür etti.

 

BAŞKAN ALTAY HADİM’İ DE ZİYARET ETTİ

Taşkent’ten sonra Hadim’e geçen Lider Altay, burada da  AK Parti Konya Vilayet İdare Konseyi Üyeleri Adem Çapar, Murat Adabalı, Hadim Belediye Lideri Ahmet Hadimioğlu, AK Parti Hadim Belediye Lider Adayı Mehmet Çetiner ve AK Parti Hadim İlçe Lideri Ahmet Özbahar’la birlikte AK Parti Hadim İlçe Teşkilatı’nda partililerle görüştü.

 

“HADİM’DEN BEKLENTİMİZ YÜKSEK”

“Bizim kalbimiz burada yaşayan insanlarımızla birlikte onun için buraya gelirken gururla geliyoruz” diyen Lider Altay, şunları kaydetti:

“İnşallah hizmetlerimiz de bundan sonra gelmeye devam edecek. Bu yaptığınız işin göstergesi de sandıkta aldığınız oy. Bunun ölçüsü 5 yılda bir önümüze konan sandık. Münasebetiyle sandıktan alacağımız oy da çok değerli. Hadim’den beklentimiz yüksek. Bugüne kadar Hadim gereğini yaptı, inşallah bu periyotta de gereğini yapacak. Maksadımız Büyükşehirler içerisinde en ön sırada yer almak. İlçe belediyelerinde de 31 ilçenin tamamını Cumhur İttifakı’nın adaylarıyla yolumuza devam etmek. Zira merkezi hükümet, Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesi olarak daima söylüyoruz; ‘üçlü olsun, güçlü olsun’ diye. Ayaklardan birisi eksik kalırsa hizmetlerde aksamalara neden oluyor. Hepimiz bu partinin birer neferiyiz. En büyük mutluluğumuz Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşı olmak. Başta ilçe liderlerimiz olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyoruz.”

Hadim Belediye Lideri Ahmet Hadimioğlu, 31 Mart seçimlerini kazanacaklarını lisana getirerek, “Bundan evvel olduğu üzere bundan sonra da partimize, Cumhur İttifakı’na, Cumhurbaşkanımıza, Uğur Başkan’ımıza takviye vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Hadim Belediye Lider Adayı Mehmet Çetiner, “Cumhur İttifakı’nın adayı olarak partimize yakışır biçimde çalışıp başarılı olacağımıza inanıyoruz. En yüksek oyla Hadim olarak birinci olacağız. Birinci olmanın gururunu da hizmet ederek yaşayacağız” açıklamalarını yaptı.

AK Parti Hadim İlçe Lideri Ahmet Özbahar da en yüksek oyu Hadim’de alacaklarına inandıklarını söz ederek, seçimlerin hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

 

“BİZ DAHA BÜYÜK VE GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İSTİYORUZ”

Parti ziyareti sonunda çıkışta vatandaşlara da hitap eden Lider Altay, “Cumhur İttifakı’nın adayları olarak Cumhurbaşkanımızın hem de Milliyetçi Hareket Partisi Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin kararlarıyla karşınızdayız. Bizim ittifakımız, sapasağlam ayakta. Zira biz daha büyük ve güçlü bir Türkiye istiyoruz. Kentimizin her yerine hizmet etmek istiyoruz. Bu hizmetimizi de 5 yıldır Belediye Liderimiz Sayın Ahmet Hadimoğlu ile birlikte gerçekleştirdik. Kendisi 3 devir kentimize, ilçemize hizmet etti. Bu hizmetlerinden ötürü bedelli liderime teşekkür ediyorum. Beşerler gelip geçer, davamız kalıcıdır. Bu davanın sahipleri olarak yolumuza devam ediyoruz. İnşallah sizlerden aldığımız dayanaklarla hem Hadim’imize hem Konya’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu periyot ‘Güçlü Konya, güçlü Hadim için bir adım daha’ diyoruz. ‘Hazırız, kararlıyız’ diyoruz ve sizlerden takviye istiyoruz. İnanıyorum ki Hadim bugüne kadar olduğu üzere bize tekrar çok yüksek takviye verecek. Zira biz bu bölgelerin evladıyız. Biz de sizlerden aldığımız takviyelerle bundan sonra kalan işleri yapmaya devam edeceğiz. Bize bugüne kadar gösterdiğiniz yüksek ilgi, sevgi, muhabbet ve takviye için hepinize farklı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim bizi sizlere mahcup etmesin. Sefer bizden zafer Allah’tandır” sözlerini kullandı.

Başkan Altay daha sonra MHP Hadim İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek İlçe Lideri Murat Uyar’a ve parti mensuplarına kolaylıklar diledi.

Başkan Altay, ziyaretler kapsamında her iki ilçede esnaflarla da bir ortaya gelerek, iyi işler temennisinde bulundu.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ