yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Altay: “Verdiğimiz Sözleri Bir Bir Yerine Getirmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz”

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Doğanhisar’ı ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak Meydan Düzenleme İş Başlangıç Programına katıldı. Yüzme havuzlu kent konağı, mahalle yolları, çok emelli salonlar, halı alanlar, KOSKİ’nin altyapı çalışmaları, parke taşı takviyeleriyle birlikte günden güne daha uyguna giden bir Doğanhisar’ın ortaya çıktığını belirten Lider Altay, “Bugün bu işleri taçlandıracak bir işin başlangıcını yapıyoruz.

Başkan Altay: “Verdiğimiz Sözleri Bir Bir Yerine Getirmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz”


Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Doğanhisar’ı ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak Meydan Düzenleme İş Başlangıç Programına katıldı. Yüzme havuzlu kent konağı, mahalle yolları, çok maksatlı salonlar, halı alanlar, KOSKİ’nin altyapı çalışmaları, parke taşı takviyeleriyle birlikte günden güne daha uyguna giden bir Doğanhisar’ın ortaya çıktığını belirten Lider Altay, “Bugün bu işleri taçlandıracak bir işin başlangıcını yapıyoruz. Bu meydanı Konya’mıza, Doğanhisar’ımıza yakışır bir hale getireceğiz. Verdiğimiz kelamları bir bir yerine getirmenin gururunu ve memnunluğunu yaşıyoruz” dedi. 

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğanhisar’ın çehresini değiştirecek Meydan Düzenleme İş Başlangıç Programı gerçekleştirildi.

Programda konuşan Doğanhisar Belediye Lideri Süleyman Pekmez, Meydan Düzenleme Projesi ile Doğanhisar’ın yeni kazanımlar elde edeceğini söyledi. Konya Büyükşehir Belediyesi’nin takviyesiyle her vakit hizmet etme çabası içinde olduklarını kaydeden Pekmez, “Sayın Büyükşehir Belediye Liderim tüm isteklerimizle büyük bir hassasiyetle ilgilendiniz. İlçemize dair tüm talepleri karşılama uğraşı içinde oldunuz. Birlikte çalışmaktan büyük keyif aldığım sayın liderim buradan bir defa daha size minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Biz sizden razıyız, Allah da sizden razı olsun” diye konuştu.

“DOĞANHİSAR’A ÇOK KIYMETLİ HİZMETLERDE BULUNDUK”

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay ise, 2019 yılında verdikleri kelamları bir bir yerine getirmenin gururunu ve memnunluğunu yaşadıklarını tabir ederek, o günden itibaren Doğanhisar’a çok kıymetli hizmetlerde bulunduklarını anımsattı. 

“BU MEYDANI KONYA’MIZA, DOĞANHİSAR’IMIZA YAKIŞIR BİR HALE GETİRECEĞİZ”

İçinde yüzme havuzu bulunan kent konağı, mahalle yolları, çok gayeli salonlar, halı alanlar, KOSKİ’nin altyapı çalışmaları, parke taşı takviyeleriyle birlikte günden güne daha düzgüne giden bir Doğanhisar’ın ortaya çıktığını vurgulayan Lider Altay, “Bugün bu işleri taçlandıracak bir işin başlangıcını yapıyoruz. Bu meydanı Konya’mıza, Doğanhisar’ımıza yakışır bir hale getireceğiz. Yaklaşık 44 milyon lira bedelle inşallah en kısa müddette bu işi tamamlayacağız ve burası pırıl pırıl, insanların bir ortaya gelmekten keyif alabileceği bir yer haline dönüşecek” sözlerini kullandı.

“SİZLERE HİZMET ETMEKTEN BÜYÜK BİR MEMNUNLUK DUYUYORUZ”

Doğanhisar’a kazandırılacak Atık Su Arıtma Tesisinde de sürecinin tamamlanmak üzere olduğunu paylaşan Lider Altay konuşmasına şu sözlerle devam etti: “İnşallah bir daha geldiğimizde onun da temelini atacağız. Yaklaşık 61 milyon lira bedelle hayata geçecek. Böylelikle, meydanla birlikte toplamda 105 milyon liralık işimiz şu anda devam ediyor. Natürel bu sayılar hizmetin büyüklüğünü gösteriyor fakat bizim Doğanhisar’a sevgimizin büyüklüğünü göstermez. Zira sizleri seviyoruz, sizlere hizmet etmekten büyük bir memnunluk duyuyoruz. Misyon verdiğiniz günden itibaren sizlere layık olmak için efor sarf ediyoruz. Bu vesileyle yola çıktığımız İhsan Öztoklu’yu rahmetle, minnetle, şükranla yad ediyorum. Yeri cennet olsun. Sonrasında Süleyman Pekmez liderimizle yola devam ettik ve çok kıymetli işleri birlikte yaptık.”

“2024-2029’DA DAHA DEĞERLİ İŞLERİ YAPMAYI DİLEK EDİYORUZ” 

Konyalılardan takviye istemek için tekrar meydanlara çıktıklarını kaydeden Lider Altay, “Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Lider adayı olarak karşınızdayım. Cumhur İttifakımızın Doğanhisar Belediye Lider Adayı Savaş Özdemir kardeşimizle birlikte sizlerden takviye istiyoruz. Hizmetlerimizle Doğanhisar’ımızı nakış nakış işlemeye devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Sayın Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde bütün bakanlarımızla, ki bu periyot 4 bakanlıkla kabinede temsil ediliyoruz, Savaş kardeşimle birlikte inşallah sizden aldığımız dayanakla nasıl 2019-2024’te hayalleri gerçekleştirdiysek, 2024-2029’da kalfalık devrimizde daha kıymetli işleri yapmayı istek ediyoruz” dedi.

Programa; AK Parti Konya Vilayet Lideri Hasan Angı, MHP Konya Vilayet Lideri Remzi Karaarslan, Cumhur İttifakı Doğanhisar Belediye Lider Adayı Savaş Özdemir, AK Parti Doğanhisar İlçe Lideri Fikret Özeralp, MHP Doğanhisar İlçe Lideri Reşat Karaarslan da katıldı. 

Doğanhisar’da MHP Seçim Uyum Merkezi’nin açılışına da katılan Lider Altay, ilçe esnafını da ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ