yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Böcek Manavgat ve Konyaaltı’nda

Manavgat’ta partisi CHP’nin delegeleriyle buluşan Antalya Büyükşehir Belediye Lideri ve Lider Adayı Muhittin Böcek, Manavgat’a 5 yılda 2 milyar 424 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi.

Başkan Böcek Manavgat ve Konyaaltı’nda


Manavgat’ta partisi CHP’nin delegeleriyle buluşan Antalya Büyükşehir Belediye Lideri ve Lider Adayı Muhittin Böcek, Manavgat’a 5 yılda 2 milyar 424 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Konyaaltı’nda da CHP Seçim Uyum Merkezi’nin açılışını gerçekleştiren Lider Böcek, “Aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya 5 yıl daha herkesin belediye lideri olacağıma kelam veriyorum” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri ve CHP Antalya Büyükşehir Belediye Lider Adayı Muhittin Böcek, Manavgat’ta CHP delegeleriyle birlik ve dayanışma yemeğinde bir ortaya geldi. CHP Vilayet Lideri Nail Kamacı, milletvekilleri Sururi Çorabatır, Aliye Coşar, Manavgat İlçe Lideri Hikayen Başar, Manavgat Belediye Lideri Şükrü Sözen, Manavgat Belediye Lider Adayı Niyazi Nefi Kara’nın da katıldığı yemekte, birlik ve beraberlik iletileri verildi. Manavgat’ta 15 yıl boyunca hizmet eden Şükrü Sözen’le birlikte çok hoş işler başardıklarını söyleyen Lider Böcek, “Yeni periyotta Niyazi Nefi Kara ile yeni projeleri de birlikte hayata geçirmeyi arzuluyoruz. Manavgat, Niyazi Nefi Kara ile yoluna devam edecek” dedi.

 

İÇME SUYUNA BÜYÜK YATIRIM

Başkan Muhittin Böcek, yeni periyotta de Antalya için Manavgat için yapılması gereken ne proje varsa hayata geçireceklerini söyledi. Büyükşehir Belediye Lideri olarak 19 ilçeye ayrım yapmadan hizmet verdiğini aktaran Lider Muhittin Böcek, “Manavgat’a toplam 2 milyar 424 milyon yatırım yaptık. Bilhassa Manavgat’a içme suyu manasında değerli yatırımlar kazandırdık. 113 milyon TL’lik yatırım ile 154 km içme suyu yatırımı gerçekleştirdik. Belenobası’na 158 milyon TL’lik içme suyu yatırımı yaptık. Yeşilbağ Mahallemizin yolu olmayan yerlerine katırlarla materyal taşıyarak içme suyu getirdik. Bugüne kadar yapılmayanları yaptık” diye konuştu.

 

İNANIYORUZ BAŞARACAĞIZ

Başkan Muhittin Böcek, akabinde CHP Konyaaltı Seçim Uyum Merkezi’nin açılışına katıldı. Konyaaltı ilçesi Atatürk Bulvarı üzerindeki merkezin açılışına CHP Antalya Vilayet Lideri Nail Kamacı, Konyaaltı İlçe Lideri Demet Gündüz, Kepez İlçe Lideri Gökhan Ölmez, CHP Konyaaltı Belediye Lider Adayı Cem Kotan, Kepez Belediye Lider Adayı Mesut Kocagöz, vilayet ve ilçe örgütlerinin yöneticileri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Miting havasında gerçekleşen açılışta konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Lideri ve Lider Adayı Muhittin Böcek, “Gençliği, dinamizmi ve gücüyle Konyaaltı’da Cem Kotan’ı Belediye Lideri yaparak yeni hizmetlerde, projelerde birlikte yol alacağız. İnanıyoruz, başaracağız. Herkesin Lideri olmaya devam edeceğiz” dedi. Lider Böcek, Konyaaltı Belediye Lideri Semih Esen’e de hizmetleri için teşekkür etti.

 

EN BÜYÜK RAKİP KENDİMİZ

Gazipaşa’dan Kaş’a kadar, 19 ilçede 913 mahallede gerçek projelerle ve liyakatli takımlarla Antalya’yı yönetmeye devam edeceklerini vurgulayan Lider Böcek, “Herkesin belediye lideri olarak, herkese hizmet edeceğiz. Hiçbir adayla tartışmamız olmayacak. En büyük rakibimiz kendimiz. Birebir azim ve kararlılıkla çalışmaya, 5 yıl daha herkesin belediye lideri olacağıma kelam veriyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ