yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan İbrahim Sandıkçı: “Amatör spor kulüplerimize destek olmaya devam edeceğiz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki spor kulüpleriyle iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Başkan İbrahim Sandıkçı: “Amatör spor kulüplerimize destek olmaya devam edeceğiz”


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki spor kulüpleriyle iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, spora ve atletlere yönelik takviye vermeye devam edeceklerini söz etti. Canik ilçesindeki amatör spor kulüpleri liderleri ve temsilcileriyle bir ortaya gelen Lider İbrahim Sandıkçı, “Canik’te daha çok çocuk ve gencimizi sporla buluşturmak, ilçemizde yeni şampiyonlar yetiştirmek için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

“Hedefimiz sağlıklı ve zinde jenerasyonlar yetiştirmektir”

Canik’te amatör spor kulüpleri liderleri ve temsilcilerinin taleplerini dinleyen Lider İbrahim Sandıkçı, onlarla spor alanına yönelik ilçeye kazandırılan yatırımlar ile ilgili bilgiler paylaştı. İlçeye spor alanına yönelik kazandırılması hedeflenen yeni projeler hakkında amatör spor kulüpleri liderleri ve temsilcilerine bilgilendirmelerde bulunan Lider İbrahim Sandıkçı, onların tekliflerini dinlendi. Canik’teki amatör spor kulüplerine dayanak olmaya devam edeceklerini söz eden Lider İbrahim Sandıkçı, “Hedefimiz daha çok çocuk ve gencimizi sporla buluşturup, sağlıklı ve zinde jenerasyonlar yetiştirmektir. Canik’imize hayata geçirdiğimiz projelerle kuşaklarımızı sporla buluşturuyor, şampiyonlar yetiştiriyoruz” diye konuştu.

Başkan Sandıkçı’dan Tam Takviye

“Daha çok çocuk ve gencimizi sporla buluşturmak, her yaştan vatandaşımızın spor yapmasını teşvik etmek gayesiyle ilçemizdeki amatör spor kulüplerimize dayanak olmaya devam edeceğiz” diyen Lider İbrahim Sandıkçı, Canik’teki amatör spor kulüpleriyle birliktelik halinde çalışmaya devam ederek ilçenin sporda olan muvaffakiyetini sürdüreceklerini belirtti. Lider İbrahim Sandıkçı, “Canik’te birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ederek, sporda elde ettiğimiz muvaffakiyetleri daha üste taşıyacağız” formunda konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim