yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan İbrahim Sandıkçı: “Canik’e modern şehir yapısı kazandıracağız”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeyi planlı ve örnek bir kent yapısına kavuşturacaklarını tabir etti.

Başkan İbrahim Sandıkçı: “Canik’e modern şehir yapısı kazandıracağız”


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeyi örnek bir kent kimliğine kavuşturacaklarını söz etti. Soğuksu Kentsel Dönüşüm Projesi’ni büyük bir titizlikle sürdürdüklerini söz eden Lider İbrahim Sandıkçı, Mert Irmağı Düzenleme ve Rehabilitasyon Projesi ile yeni toplumsal donatı alanlarının ilçede hayat bulacağını tabir etti.

Canik Yeni Bulvar Yolu’nun ilçenin kent içi trafik yoğunluğu azaltacağını belirten Lider İbrahim Sandıkçı, inançlı ve konforlu yolları vatandaşların hizmetine sunacaklarını söyledi. İnançlı konutlar, konforlu yollar ve örnek ömür alanlarıyla ilçenin bedeline değer katacaklarını belirten Lider İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizin geleceğini planlı kentleşme ile şekillendiriyoruz” dedi.

Yatırımların Odağı

Canik’teki büyük gelişimi ve değişimi sürdürdüklerini tabir eden Lider İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde yer alan inançsız yapı stoklarını, kentsel dönüşüm çalışmalarımızla ortadan kaldırıyoruz. İnançlı konutları, konforlu yolları ve yeni toplumsal hayat alanlarını vatandaşlarımızla buluşturmak için uğraşla çalışıyoruz. Canik’imiz için kazandırdığımız Merkezi Hükümet Yatırımları ve belediyemizin öz kaynaklarıyla gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla planlı bir kent yapısını ilçemizde oluşturacağız. Canik’e çağdaş kent yapısı kazandıracağız” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ