yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan İbrahim Sandıkçı: “Canik’te eserlerle dolu bir döneme daha imza atacağız”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye yeni yatırımlar kazandırmak için çalışmayı sürdürdüklerini tabir etti.

Başkan İbrahim Sandıkçı: “Canik’te eserlerle dolu bir döneme daha imza atacağız”


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik’in kazandığı yatırımlarla Karadeniz Bölgesi’nin değerli kentleri ortasında yerini aldığını belirtti. Canik Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte ilçeye kazandırılan yatırımlar ve projeleri inceleyen Lider İbrahim Sandıkçı, ilçenin gelişim sürecinde değerli rol üstlenen eserler hakkında Canik Belediye Meclis Üyeleri’ne bilgiler verdi. Canik’te yeni projeler için kolları sıvadıklarını belirten Lider İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizin pahasına değer katacağız” dedi.

“İlklere imza atmaya devam edeceğiz”

Canik Orman Okulu, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkesi üzere Türkiye’de birinci olan projeleri ilçeye kazandırdıklarını söz eden Lider İbrahim Sandıkçı, “Eğitim, sıhhat, toplumsal donatı alanları başta olmak üzere ilçemizde önemli bir proje ve yatırım atağı gerçekleştirdik. Türkiye’de birinci olma özelliğini taşıyan yapıtları çocuklarımızın, gençlerimizin ve hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Merkezi Hükümet Yatırımlarımız ve belediyemiz öz kaynakları olmak üzere ilçemize yaklaşık 10 milyar Türk lirası kıymetinde yatırım kazandırdık. 2024-2029 devrinde de Canik Belediye Meclis Üyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ederek, ilçemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Allah’ın müsaadesiyle birincilere imza atmaya devam edeceğiz” halinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim