yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan İbrahim Sandıkçı: “Öğrencilerimize yıllık 28 milyon Türk lirası destek sağlıyoruz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, eğitime yönelik dayanakları ağır bir formda sürdürdüklerini tabir ederek, seçkin projelerle ilçedeki öğrencilere yıllık 28 milyon Türk lirası fiyatında dayanak sağladıklarını belirtti.

Başkan İbrahim Sandıkçı: “Öğrencilerimize yıllık 28 milyon Türk lirası destek sağlıyoruz”


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, eğitime yönelik projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini belirtti. Üniversite öğrencilerine burs dayanağı, çanta ve kırtasiye seti takviyesi, TEKNOFEST ve TÜBİTAK proje dayanağı, Canik Sinema Akademisi ve öğrencilere toplumsal dayanak sağlayan pek çok projeyi hayata geçirdiklerini vurgulayan Lider İbrahim Sandıkçı, ilçedeki öğrencilere sağladıkları eğitim dayanaklarının yıllık 28 milyon Türk lirası olduğunu söz etti.

Eğitim hayatının her kademesinde öğrencilerin yanında olduklarını söz eden Lider İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizde eğitim seferberliğimizi sürdürüyoruz” dedi.

Eğitim Dostu Belediye

Canik’teki öğrencilerin imtihan fiyatlarını de karşıladıklarını söz eden Lider İbrahim Sandıkçı, “Öğrencilerimizin derslerine ve çalışmalarına odaklanmaları, onların amaçlarına emin adımlarla ilerlemeleri ismine her türlü imkânımızla öğrencilerimize takviye olmaya devam ediyoruz. Canik’te KPSS, YKS ve LGS imtihan fiyatlarının tamamını karşılıyoruz. İmtihanlarda derece elde eden öğrencilerimizi ödüllerle buluşturuyoruz. Büyük bir hassasiyetle sürdürdüğümüz çalışmalarımız çerçevesinde, öğrencilerimize yıllık 28 milyon Türk lirası takviye sağlıyoruz” sözlerini kullandı.

Öğrencilere Tam Dayanak

Öğrencilere yönelik takviyeleri arttırarak sürdüreceklerini belirten Lider İbrahim Sandıkçı, Bugüne kadar olduğu üzere ilerleyen süreçte de var gücümüzle öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Eğitime ve eğitim hayatına yönelik yeni projeleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ