yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Kınay’dan kesim yerlerine ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay, Kurban Bayramı’nın birinci gününde Uzundere’de yer alan Karabağlar Kaymakamlığı İlçe Kurban Hizmetleri Komitesi tarafından belirlenen kurban kesim yerlerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir ortaya geldi.

Başkan Kınay’dan kesim yerlerine ziyaret


Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay, Kurban Bayramı’nın birinci gününde Uzundere’de yer alan Karabağlar Kaymakamlığı İlçe Kurban Hizmetleri Komitesi tarafından belirlenen kurban kesim yerlerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.

“Bayram boyunca vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

Kurban kesim süreci için gelen vatandaşların bayramını kutlayan Lider Kınay, herkese sevdikleriyle birlikte geçirdikleri huzur dolu bir bayram diledi. Tıpkı vakitte kesim yerindeki Karabağlar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü grupları ile bayramda Karabağlar’da yürütülen çalışmalar hakkında konuşan Lider Kınay, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi ismine belediye takımlarının aralıksız çalışmaya devam ettiklerini belirterek, “Bayram boyunca vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Zabıta takımlarımız kesim süreçlerinin onaylı kesim yerlerinde gerçekleştirilmesi için kontrol süreçlerini sürdürecek. Ayrıyeten veterinerlik gruplarımız kaçan hayvanların yakalanması konusunda vatandaşlarımıza hizmet verecek. Karabağlar’da yaşayan hemşerilerimizin keyifli ve huzurlu bir bayram geçirmesi için gruplarımız bayramda da alanda olacak ve vatandaşlarımıza dayanak olmayı sürdürecek. Herkese yeterli bayramlar dileriz” dedi. 

Ekipler çalışmaya devam ediyor

Karabağlar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü grupları ilçede Karabağlar Kaymakamlığı İlçe Kurban Hizmetleri Kurulu tarafından belirlenen yerlerin dışında gerçekleştirilen kurban satış ve kesim süreçlerini denetlerken, Veteriner İşleri Müdürlüğü grupları kaçan hayvanları yakalamada vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü grupları ise bayramın birinci gününden son gününe kadar vatandaşların pak bir bayram geçirmesi için çalışmayı sürdürecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ