yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Kırgöz’ün İlçe Ziyareti Mitinge Dönüştü

Büyük buluşma sonrası Dikili Belediye Lideri Adil Kırgöz, dayanağa gelen çok sayıda vatandaşla birlikte esnafı ziyaret ederek bol çıkar dileklerinde bulundu.

Başkan Kırgöz’ün İlçe Ziyareti Mitinge Dönüştü


Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi’nin aldığı karar doğrultusunda bir devir daha Dikili Belediye Başkanlığına aday gösterilen Adil Kırgöz CHP Dikili İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Çok sayıda vatandaş ve partilinin ilgi gösterdiği büyük buluşma mitinge dönüştü.

Başkan Kırgöz: “5 yıl daha tüm Dikili’yi kucaklayan bir anlayışla misyona hazırım.”

CHP Dikili İlçe Lideri Emre Kırlı’nın yaptığı açılış konuşması sonrasında coşkulu kalabalığa seslenen Dikili Belediye Lideri Adil Kırgöz şu açıklamalarda bulundu “29 Ocak akşamı partimizin en üst karar organı olan Merkez Yürütme Şuramız ve Parti Meclisimiz tarafından yeni periyot için tekrar Dikili Belediye Lideri adaylığına layık görüldüm. Öncelikle beni bu misyona bir defa daha layık gören Genel Liderimiz Sayın Özgür Özel başta olmak üzere Merkez Yürütme Konseyi ve Parti Meclisi Üyelerimize, bu süreçte bizlere daima takviye olan vilayet, ilçe örgütümüze ve her vakit takviyesini ardımda hissettiğim saygıdeğer Dikili halkına şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum.

Geçen periyot olduğu üzere yeni periyotta de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partimizin semsiyesi altında olmakla birlikte tüm Dikili’yi kucaklayan bir anlayışla yeni periyotta de herkesin lideri olmaya devam edeceğiz. 5 yıl boyunca gecemizi gündüzümüze kattık, daima çalıştık, daima ürettik. Bu devir ustalık devrimiz, çok yeterli hazırlandık. Daima birlikte bir olmaya birlik olmaya devam edeceğiz. Yeni devirde de Cumhuriyet kıymetlerini kelamda değil özde benimsemiş Atatürk Prensip ve İhtilallerini rehber edinmiş bir anlayışla Dikili için gece gündüz çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz.”

Büyük buluşma sonrası Dikili Belediye Lideri Adil Kırgöz, takviyeye gelen çok sayıda vatandaşla birlikte esnafı ziyaret ederek bol yarar dileklerinde bulundu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ