yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Mutlu, İZSU Genel Müdürü Erdoğan ile sahaya indi

Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, İzmir Su ve Kanalizasyon Yönetimi (İZSU) Genel Müdürü Gürkan Erdoğan ile birlikte Toros bölgesinde incelemelerde bulundu.

Başkan Mutlu, İZSU Genel Müdürü Erdoğan ile sahaya indi


Alan mesaisi sırasında dere yatakları, su kaçakları ve su baskınları konusunda düşünce yaşanan noktalara tek tek gidilerek yapılması gereken çalışmalar görüşüldü.

Kurumlar arası iş birliği ve uyum çalışmalarına değer veren Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, İzmir Su ve Kanalizasyon Yönetimi (İZSU) Genel Müdürü Gürkan Erdoğan ile birlikte Toros bölgesinde incelemelerde bulundu. Sıkıntıları yerinde tespit etmek maksadıyla Ulubatlı Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmaya Lider Keyifli ile Erdoğan’ın yanı sıra belediye bürokratları ve muhtarlar da katıldı. Alan mesaisi sırasında dere yatakları, su kaçakları ve su baskınları konusunda kahır yaşanan noktalara tek tek gidilerek kalıcı tahlil için yapılması gereken çalışmalar görüşüldü.

Uyum ve iş birliği vurgusu

İlçenin sorun ve muhtaçlıklarını çok güzel bildiklerini kaydeden Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, Büyükşehir Belediyesi’nin tüm üniteleriyle ahenk içinde çalıştıklarını lisana getirdi. Konak’ın altyapı gereksinimlerini süratle çözmek için İZSU gruplarıyla koordineli bir biçimde çalıştıklarını belirten Lider Memnun, “İZSU Genel Müdürümüz Gürkan Erdoğan ile birlikte daha evvel farklı mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz alan çalışmalarımız kapsamında bu defa Ulubatlı Mahallemizde incelemelerde bulunduk. Vatandaşların talepleri doğrultusunda en çok şikayet ve talep gelen noktalara tek tek giderek kalıcı tahlil üretmek için yapılması gereken çalışmaları görüştük. İZSU Genel Müdürümüz Gürkan Erdoğan ve takımına ilçemizde yaptıkları ve yapmayı planladıkları çalışmalar için komşularımız ismine teşekkür ediyoruz” sözlerini kullandı.

Çalışmaları yerinde inceledi

Öte yandan mahalle sonları içerisinde kalan parkların daha fonksiyonel hale getirilmesi maksadıyla belediye grupları tarafından yürütülen çalışmaları da yerinde inceleyen Lider Keyifli, mevcut alanları uygunlaştırmak için faaliyetlere aralıksız devam edeceklerini vurguladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ