yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Ölmez ekibini kurmaya başladı

Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez göreve gelmesinin akabinde çalışma grubunda değişiklikler yaptı. Kandıra Belediyesinde üç yeni lider yardımcısı misyona başladı.

Başkan Ölmez ekibini kurmaya başladı


Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez göreve gelmesinin akabinde çalışma takımında değişiklikler yaptı. Kandıra Belediyesinde üç yeni lider yardımcısı göreve başladı.

Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, yeni lider yardımcılarını atadı. Mevcut lider yardımcılarında değişikliğe giden lider Ölmez, Lider yardımcıları Özgür Uluce ve Murat Ölmez’e yaptıkları hizmetler için teşekkür etti.  Kandıra Belediyesinde yeni lider yardımcıları Mali Hizmetler Müdürü Erkan Togay, Belediye Meclis Üyeleri İsmail Aysu ve Abdülkadir Köksal oldu. Lider Ölmez, yapılan görevlendirmelerin Kandıra’ya iyi olması temennisinde bulunurken, yeni lider yardımcılarına misyonlarında muvaffakiyetler diledi.  

ERKAN TOGAY KİMDİR?
1983 İzmit doğumlu Erkan Togay, Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Elektronik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Kandıra F Tipi Cezaevinde uzun yıllar mali işler sorumlusu olarak misyon yaptı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak misyon aldı. 2020 yılında Kandıra Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne atandı. Erkan Togay evli ve iki çocuk babasıdır.

İSMAİL AYSU
1972 Kandıra Doğumlu İsmail Aysu, Cumhuriyet Üniversitesi Elektronik Haberleşme ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Okan Üniversitesi Toplumsal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans yaptı. 2014 yılından bu yana Kandıra Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi  meclis üyesi. Kandıra Gençler Birliği Belediyespor Kulübünde 6 yıl yöneticilik, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak vazifeler aldı. İsmail Aysu evli ve 1 çocuk babasıdır.

ABDÜLKADİR KÖKSAL
1993 Kandıra Doğumlu Abdülkadir Köksal Kocaeli Üniversitesi Tarih Kısmı mezunu. 3 yıl kontratlı öğretmenlik yaptı. Şimdi evli olmayan Abdülkadir Köksal, Kandıra’da ticaretle iştigal ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ