yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Öztürk “Şimdi mimarlık dönemi”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle tekrar Yahyalı Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk, Yahyalı Belediyesi işçisi tarafından coşkuyla karşılandı

Başkan Öztürk “Şimdi mimarlık dönemi”


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yine Yahyalı Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk, Yahyalı Belediyesi çalışanı tarafından coşkuyla karşılandı.

Başkan Esat Öztürk, Yahyalı Belediye Başkanlığı adaylığının açıklanmasının akabinde ilçede büyük ilgi ve sevgiyle karşılanırken, Yahyalı Belediyesi çalışanı tarafından da coşkuyla karşılandı.

Meşaleler ve güllerle karşılanan Lider Esat Öztürk, belediye bahçesi girişinde Lider Yardımcıları, Ünite Müdürleri, memurlar ve çalışanlar tarafından karşılandı.

Belediye çalışanına hitap eden Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk; “ Bu ilçede gece gündüz demeden 10 yıldır bir arada çalışıyoruz. Biz kocaman bir aileyiz. Allah sizlerden razı olsun. Ailenizle ile birlikte sıhhat ve afiyet içinde Rabbim sizlere uzun ömürler versin. Ben sizlerle gurur duyuyorum. Sizler benim başımı dik tuttunuz. “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” derler. Bizim dedikodularla geçirecek vaktimiz yok. Biz icraat adamıyız. Biz proje adamıyız. Bizim başımızda bir Yahyalı sevdası bir Yahyalı aşkı var. Onun dışında bizim bir aşkımız yok. Biz 3. Dönemimize Mimarlık Devri olarak isimlendiriyoruz. İnşallah bu periyoda yakışacak işler yapmak istiyoruz. Gerek dışarıda çalışan gerekse bina içinde çalışan mesai arkadaşlarımdan tek isteğim vazifelerini layıkıyla yerine getirmeleridir. Buradan başkanlık için aday olan tüm kardeşlerim için iyi olmasını diliyorum.” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ