yandex
ankara seo
ankara web tasarım
17.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Pekyatırmacı: “Hemşehrilerimizle birlikte geleceğin Selçuklu’sunu inşa etmeye ‘Devam’ diyoruz”

Yine aday gösterilen Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teveccühleri sebebiyle teşekkür etti. Lider Pekyatırmacı AK Parti  Selçuklu ilçe teşkilatında yaptığı konuşmada çok değerli iletiler verdi.

Başkan Pekyatırmacı: “Hemşehrilerimizle birlikte geleceğin Selçuklu’sunu inşa etmeye ‘Devam’ diyoruz”


Yeniden aday gösterilen Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teveccühleri sebebiyle teşekkür etti. Lider Pekyatırmacı AK Parti  Selçuklu ilçe teşkilatında yaptığı konuşmada çok kıymetli iletiler verdi.

Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı Selçuklu’ya yine aday olması hasebiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini ileterek Selçuklu için hayallerin gerçek olmaya devam edeceğinin vurgusunu yaptı. Lider Ahmet Pekyatırmacı, aday tanıtım toplantısına katılan AK Parti Genel Lider Vekili Mustafa Elitaş’a da iştirakleri sebebiyle teşekkür etti.

Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı’nda 31 ilçenin belediye lider adayları tanıtıldı.

 

“Selçuklu’da çıtayı yüksek tutmaya devam edeceğiz”

Yeni devrin iyi olması temennisiyle kelamlarına başlayan Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı: “Konya’mızda bu vakte kadar olduğu üzere bundan sonra da Cumhur İttifakı adayı olarak ve Cumhur İttifakı Belediye Lideri olarak Konya Modeli Belediyeciliği en güçlü halde temsil edeceğiz. Konya’mızdan yalnızca Türkiye’ye değil, dünyaya örnek işleri örnek belediyecilik hizmetlerini inşallah daima birlikte yerine getireceğiz. Olağan bugün bizim için değerli bir gün. Konyamızda Büyükşehir Belediye Lider adayımız daha evvel Cumhurbaşkanımız tarafından ilan edilmişti. Uğur ibrahim Altay Liderimiz bu vakte kadar yaptığı örnek belediyecilik faaliyetleriyle birlikte, Türkiye’de ve dünyada kendini en güçlü formda tabir ederek yine Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığına Cumhurbaşkanımız tarafından aday gösterilmişti. Bugün de Konya’mızın 31 ilçesinde AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi adayları Cumhur İttifakı adayları olarak bugün Genel Lider Vekilimiz Mustafa Elitaş Liderimiz tarafından Konya’da ilan edildi. Ben bütün Cumhur İttifakı adaylarımıza AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi belediye başkanlığı adaylarımıza hepsine muvaffakiyetler diliyorum. İnşallah 31 Mart’ta daima birlikte el ele, gönül gönüle vererek Konya’mızda rekor oylarla bütün Cumhur İttifakı belediye lider adaylarımızı yine Belediye Lideri olarak daima birlikte inşallah seçeceğiz. Konyamızdan Cumhurbaşkanımızın bir isteği, bir talebi var; ‘Konya’dan rekor bekliyorum’ dedi. İnşallah rekor oylarla Konya’mızdan AK Partimizi daima birlikte en yüksek noktaya çıkartacağız.  Selçuklumuzda  2019 yılındaki seçimlerde %67. 51 oy oranıyla seçilmiştik. Selçuklu’da çıtayı hiç aşağıya düşürmedik. Her seçimde oy oranımız artırdık. Her seçimde daha yukarıyı hedefledik. Doğal ki nüfusumuz daima artıyor, hizmetler artıyor ancak beklentiler de artıyor ve biz de gece gündüz demeden teşkilatlarımızla birlikte meclis üyelerimizle birlikte mahalle yönetimlerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz, çaba ediyoruz. Vatandaşlarımızla birebir el ele, gönül gönüle onlara hizmet etmek için onlarla birlikte olmak için uğraş ediyoruz. Bu uğraşlarımızın sonucunu inşallah 31 Mart 2024 seçimlerinde de daima birlikte elde edeceğiz ve buna gönülden inanıyorum. En son oy oranımız %67. 51 lakin inşallah % 70’in üzerinde bir oy oranıyla biz Selçuklumuzdan AK Parti’ye güçlü bir dayanağı, güçlü bir  neticeyi inşallah buradan vermek istiyoruz. Buna bir pürüzümüz yok. Bunun olmaması için bir sebep yok inşallah biz Selçuklumuzla en yüksek oy oranıyla 31 Mart seçimlerinde en hoş sonuçları daima birlikte elde edeceğiz. Bu vakte kadar 5 yıllık müddet zarfında çok değerli çalışmalara imza attık.

 

“Selçuklumuz için Konyamız için hayallerimiz var”

Başkan Pekyatırmacı Konya’nın tüm ögeleriyle birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğini söyleyerek: “ Teşkilatımızla bütün Büyükşehir Belediyemizle merkez ilçe belediyelerimizle birlikte el ele vererek, birlik beraberlik içerisinde dayanışma içerisinde ve vatandaşlarımızla da daima istişare ederek gönül birliği yaparak hizmetlerimizi yaptık. Çok değerli hizmetlerimiz oldu.  Selçuklumuzda yapmak istediğimiz çok sayıda projemiz var. Selçuklumuz için Konyamız için hayallerimiz var. Bu hayalleri inşallah daima birlikte gerçekleştireceğiz. Teşkilatımızla, meclis üyelerimizle, bütün mahalle yönetimlerimizle, muhtarlarımızla birlikte gerçekleştireceğiz ve önümüzde de az evvel tabir ettiğim üzere hiçbir pürüzümüz yok. El ele verdikten sonra gönül gönüle verdikten sonra başaramayacağımız hiçbir iş yok yok diyorum. Ben tekrar teveccühleri sebebiyle başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a aday tanıtım programımıza katılan AK Parti Genel Lider Vekili Mustafa Elitaş Liderimize bütün teşkilat mensuplarımıza farklı ayrı teşekkür ediyorum. Teşkilatımız tüm yapısıyla daima alanlarda, yalnızca seçim devirlerinde değil yalnızca seçim süreçlerinde değil, bir periyot boyunca daima alanlarda oldunuz inşallah önümüzdeki süreyi önümüzdeki vakti da en hoş halde en verimli biçimde daima birlikte değerlendireceğiz ve Konyamıza Selçuklumuza en hoş sonuçları daima bir arada kazandıracağız. Ben tekrar bütün grubumuza farklı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdiden 31 Mart zaferimiz kutlu olsun diyorum. Yeni devrimiz hayırlar getirsin inşallah yalnızca Konya’mızda değil, tüm Türkiye’de başta İstanbul olmak üzere İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de bütün kentlerimizde, bütün büyükşehirlerimizde inşallah AK Parti’nin ve Cumhur İttifakının zaferini daima birlikte kutlarız diyorum.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim