yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Topaloğlu EMITT Fuarı’nda Kemer’i tanıtıyor

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, bu yıl ziyaretçilerine 27’nci defa kapılarını açan Doğu Akdeniz Milletlerarası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) birebir görüşmeler yaparak Kemer’i tanıtıyor. Tanıtım faaliyetleri sırasında Lider Topaloğlu’na, Kemer Belediye Lider Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediyesi Meclis üyesi Mustafa Tıraş, Kemer Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Kemerli turizmciler eşlik ediyor.

Başkan Topaloğlu EMITT Fuarı’nda Kemer’i tanıtıyor


Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, bu yıl ziyaretçilerine 27’nci kere kapılarını açan Doğu Akdeniz Milletlerarası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) birebir görüşmeler yaparak Kemer’i tanıtıyor. Tanıtım faaliyetleri sırasında Lider Topaloğlu’na, Kemer Belediye Lider Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediyesi Meclis üyesi Mustafa Tıraş, Kemer Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Kemerli turizmciler eşlik ediyor.

Kemer standına ağır bir ilginin olduğu fuarın birinci gününde Lider Topaloğlu, turizmcilerle ve seyahat acentelerinin temsilcileriyle yüz yüze görüşmeler yapıyor.

Bakan Yardımcısı Alpaslan Kemer standında

27. Doğu Akdeniz Memleketler arası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) Kemer standına ilgi devam ediyor. Son olarak Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ender Alpaslan Kemer standını ziyaret ederek Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu ile fuarı kıymetlendirdi.

Bakan Yardımcısı Alpaslan’a Kemer turizmi hakkında bilgiler veren Lider Topaloğlu, “Kemer standımız fuarın en fazla ilgi gören yerleri ortasında birinci sırada. Yaptığımız birebir görüşmelerde olumlu geri dönüşler alıyoruz. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Sayın Ender Alpaslan ile de görüşme fırsatımız oldu. Bu sene Kemer’de turizm manasında neler yapılabilir konusunda fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

EMITT Fuarı, 9 Şubat Cuma günü sona erecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ