yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Tugay’dan MHP’ye ziyaret “İzmir’i tüm siyasi partilerle yönetmek istiyoruz”

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, MHP İzmir Vilayet Başkanlığı’nı ziyaret etti. Kenti İzmirlileri temsilen tüm siyasi partilerle birlikte yönetmek istediklerini belirten Lider Tugay, “Tüm İzmir’e eşit belediye hizmeti verme konusunda kararlıyız” dedi.

Başkan Tugay’dan MHP’ye ziyaret “İzmir’i tüm siyasi partilerle yönetmek istiyoruz”


İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, Ak Parti ve Âlâ Parti’nin ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir Vilayet Başkanlığı’nı ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Tugay, MHP İzmir Vilayet Lideri Veysel Şahin tarafından ağırlandı. MHP’nin İzmir’deki belediye meclis üyeleri, vilayet başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı görüşmenin akabinde basın açıklamasında bulunuldu.

Tugay: “İzmir’e eşit belediye hizmeti verme konusunda kararlıyız”

Başkan Tugay konuşmasında, “MHP Vilayet Başkanlığımıza nazik kabulleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde siyasi etik pahalara gösterdikleri hassasiyet için ayrıyeten teşekkür ediyorum. Demokratik olgunluk içinde bir seçim süreci geçirdik. Önümüzdeki periyotta kentimizin sıkıntılarını çözmek için iş birliği ve görüş alışverişlerini sürdürme dileğimi kendilerine ilettim. Onlar da çok olumlu karşıladılar. Bundan sonraki periyotta İzmir ismine İzmirlileri temsilen tüm siyasi partilerimizle birlikte kenti yönetmek istiyoruz. Tüm İzmir’e eşit belediye hizmeti verme konusunda kararlıyız. Umuyorum bu hoş iş birlikleri, olumlu hava kentimizde çok olumlu sonuçlar doğuracak. Vakit zaman bir ortaya gelerek kentimizin meseleleri hakkında ortak değerlendirmeler yaparak çalışmaya devam edeceğiz. Çok teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ