yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Ünsal işçilerle buluştu: Bana güvenin. Zor günleri dayanışmayla aşacağız!

Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal, mesaiye Örnekköy Şantiye Tesisleri’nde başladı. İşçiler ile yaptığı toplantıda birlik ve beraberlik iletisi veren Lider Ünsal “Ekonomik manada sorunlu bir süreçten geçiyoruz, kuvvetli bir gayret içindeyiz. Bana itimadın; bugünleri birlikte, dayanışmayla aşacağız” dedi.

Başkan Ünsal işçilerle buluştu: Bana güvenin. Zor günleri dayanışmayla aşacağız!


“EMEKÇİNİN YANINDAYIZ”

Seçim sürecinden bu yana her fırsatta emeğin ve işçinin yanında olacaklarını lisana getiren Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal, Örnekköy Şantiye Tesisleri’nde kurum çalışanları ile dayanışma buluşması gerçekleştirdi.

Emekçilere kente hizmet yolunda döktükleri alın teri için teşekkür eden Ünsal, yaşanan ekonomik problemler için de samimi açıklamalarda bulundu. 

“BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”

Emekçilerin uzun vakittir yaşadığı külfetleri uygun bildiğini ve tahlil için büyük bir gayret verdiğini anlatan Lider Ünsal “Maaş alamamak, kesim parça almak herkes için elbette güç. Kiranız, kredi kartlarınız, borçlarınız var. Aileniz, çoluğunuz çocuğunuz var… Ben bunları anlamıyor, görmüyor değilim. İşte tam da bu süreçte az görüştük zira ben misyona başladığım günden beri neredeyse tüm mesaimi bu bahse harcıyorum. Lakin çözeceğiz bu sorunu. Birlikte, dayanışmayla çözeceğiz” diye konuştu.

BURASI BİZİM YUVAMIZ

Bu kuvvetli çabada en büyük gücünün tekrar işçilerin dayanağı olduğunu belirten Ünsal, kelamlarına şöyle devam etti: “Bana güvenin… Zira siz bana güvenirseniz ben bu hususta güçlü durabilirim. Burası bizim yuvamız, ekmek kapımız. İşimize dört elle sarılarak bu günleri aşabiliriz. Benim çok çalışmam lazım. Kendim için değil, sizin için ve Karşıyaka için çalışmam lazım. Bu süreçte sizin desteğinize gereksinimim var. Beni bu şiddetli gayrette yalnız bırakmazsanız memnun olurum. Hepinize emeğinizden ve alın terinizden ötürü başka ayrı teşekkür ediyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ