yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Battlefield 2042 7. Sezon: Turning Point Yayınlandı!

Yeni haritalar, yeni silahlar ve alışıldık, dozu yüksek Battlefield 2042 aksiyonu içeren yeni dönem, fiyatsız erişim imkanıyla birlikte oyuncularla buluşuyor.

Battlefield 2042 7. Sezon: Turning Point Yayınlandı!

Yeni haritalar, yeni silahlar ve alışıldık, dozu yüksek Battlefield 2042 aksiyonu içeren yeni dönem, fiyatsız erişim imkanıyla birlikte oyuncularla buluşuyor.

Electronic Arts ve DICE imzalı Battlefield 2042’nin 7. sezonu Turning Point tüm platformlarda yayınlandı. İki yeni harita, yeni bir araç, yeni silahlar, yeni aygıtlar ve oynanış iyileştirmeleri içeren yeni dönemde yer almak için Battlefield 2042‘nin fiyatsız deneme aralığı olan 21 – 24 Mart* tarihlerini takvimlerinize işaretleyebilirsiniz!

Battlefield 2042’nin yeni dönemiyle birlikte gelen yenilikler aşağıdaki formda sıralanıyor:

YENİ HARİTALAR

Haven – Savaşı Şili’deki Atacama Çölü’ne taşıyan 7. dönemin yesyeni haritası Haven’ın kent savaşına dayalı ortamı, piyade ve araç savaşlarının bir karışımını içeriyor ve Arica Harbor (Bad Company 2), Strike At Karkand (Battlefield 2) ve Amiens (Battlefield 1) üzere Battlefield’ın geçmişindeki favori oyunlardan ilham alıyor.

Stadium – 7. dönemin ilerleyen periyotlarında, Breakthrough, Conquest, Rush, Team Deathmatch ve Free For All modlarında oynanabilen, yakın uzaklık çatışmalarını içeren, sadece piyadelere özel, aksiyon dolu bir harita. BF 2042 müdavimlerinin  en çok talep ettiği eklentilerden biri olan Stadium, yenilenmeden evvel Hourglass haritasının bir kesimiydi ve güncellenerek bağımsız bir haritaya dönüştürüldü.

YENİ SİLAHLAR

AK 5C – Bu atak tüfeği, ateş gücü ve isabetlilik ortasında harika bir istikrar sunarak onu yakın uzaklık çatışmaları için kusursuz bir silah haline getiriyor.

SCZ-3 – Ölümcül bir hafif makineli tüfek olan SCZ-3, bilhassa şarjör değiştirmeden evvel daha fazla vakit tanıyan bir davul şarjörüyle beslendiğinde, yakın aralık savaşları için çok âlâ bir tercih haline geliyor.

DFR Strife LMG – 7. dönemin sonlarında piyasaya çıkacak olan bu kusursuz silah, her iki tarafın da en düzgününü sunuyor; kemerden beslemeli cephaneyle donatılan DFR Strife, oyunculara LMG’nin şarjör boyutunu ve baskılayıcı kalitesini sunarken bir yandan da bir hücum tüfeğinin hareket kabiliyetini sağlıyor.

YENİ CİHAZLAR

Predator SRAW – Battlefield tarihinin klasiklerinden biri geri dönüyor! Bu araç aksisi fırlatıcının tel güdümlü füzesi, oyuncuların hem kara hem de hava araçlarını etkisiz hale getirmesine ve ortadan kaldırmasına yardımcı olacak.

YENİ ARAÇ

XFAD-4 Draugr – EMP bombaları ve radar güdümlü füzeler de dahil olmak üzere gelişmiş hassas güdümlü bir düzenek içeren ve 7. dönemin ilerleyen periyotlarında gelecek olan bu son teknoloji eseri uzaktan kumandalı hava bombardıman uçağıyla rakiplerinize güç vakitler yaşatacaksınız.

Herkese bu büyük aksiyonun bir kesimi olma talihi vermek için Battlefield 2042, 21 – 24 Mart tarihleri ortasında tüm platformlarda yeni bir fiyatsız erişim periyodu yaşayacak ve oyunculara Battlefield 2042’nin yeni dönem içeriklerinden kimilerini fiyatsız deneme talihi sunacak.

Battlefield 2042 7. Dönem: Turning Point hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

*Sınırlı periyodik fiyatsız denemedir. Deneme mühleti değişkenlik gösterebilir. Fiyatsız deneme aşağıdaki saatlerde faal olacaktır:

– PlayStation’da 21 Mart Perşembe 01.00’dan 25 Mart Pazartesi 24.00’a kadar.

– Xbox’ta, 21 Mart Perşembe 01.00’dan 25 Mart Pazartesi 24.00’a kadar.

– Steam’de, 21 Mart Perşembe 20.00’dan 24 Mart Pazar 20.00’a kadar.

Oynamak için internet ilişkisi, EA hesabı ve EA Kullanıcı Kontratının (terms.ea.com) ve Saklılık ve Çerez Siyasetinin (privacy.ea.com) kabul edilmesi gerekmektedir. Muhakkak platformlara erişim premium platform hesabı gerektirebilir. Ek oyun içi içerik satın alınabilir ve oyunun tamamında daima olarak kullanılabilir; deneme mühleti tamamlandıktan sonra satın alınan içerik iade edilmeyecektir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ