yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Bayram bağışlarınızla Darüşşafakalı öğrencilerimizin nitelikli eğitimine destek olun!

Türkiye’nin eğitim alanındaki birinci sivil toplum kuruluşları ortasında yer alan ve 161 yıldır, “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi imkanları yetersiz öğrencilere tam burslu ve yatılı eğitim imkânı sağlayan Darüşşafaka Cemiyeti, Kurban Bayramı’nda hayırseverleri takviyeye davet ediyor.

Bayram bağışlarınızla Darüşşafakalı öğrencilerimizin nitelikli eğitimine destek olun!


161 yıldır eğitimle yaşamları değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti, bu bayram da eğitimin olmazsa olmaz olduğuna inananları bağış yapmaya davet ediyor. Kurban Bayramı’nda Darüşşafaka Cemiyeti0ne bağış yapan hayırseverler; annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi imkanları yetersiz, 1.000’e yakın öğrencinin nitelikli eğitimle geleceğe hazırlanmasına katkı sunabilecek. 

Öğrencilerinin et gereksinimini yıl uzunluğu yapılan adak bağışlarıyla karşıladığı için Kurban Bayramı’nda vekaleten kısımlı kurban bağışı kabul edemeyen Darüşşafaka Cemiyetine, dayanak olmak isteyen hayırseverler, bayram bağışında bulunabiliyor. 

Darüşşafaka’dan Kurban Bayramı’na Özel Hediyeler

Ayrıca hayırseverler dilerlerse, bağış sertifikası ya da bayram ikramlarıyla Darüşşafaka’ya dayanak olabilir. Darüşşafaka’nın basılı ya da elektronik bağış sertifikalarıyla paha verdiklerinizin bayramını kutlayabilir; özel olarak hazırlanan kolonya, “Mutlu Bayramlar” temalı çikolatalar, termos, kanvas çanta ve özel tasarım kartpostallar ile sevdiklerinize manalı armağanlar sunabilirsiniz. 

Bayram Bağışlarıyla Öğrencilerin Muhtaçlıkları Karşılanacak

Bu yıl Kurban Bayram bağışı için önerilen meblağ 10 bin TL olmakla birlikte hayırseverler, Darüşşafaka Cemiyetine dilediği meblağda bağış yapabiliyor. Yapılacak bağışlar, Darüşşafaka Eğitim Kurumları çatısı altında eğitim alan, 1.000’e yakın öğrencinin başta eğitim olmak üzere beslenme, barınma üzere tüm muhtaçlıklarının karşılanması için kullanılacak. 

Kurban Bayramı’nda Darüşşafakalı öğrencilere dayanak olmak isteyen hayırseverler,  https://www.darussafaka.org/bagis/bayram-bagisi adresinden istedikleri oranda bağışlarını yapabilir ve Darüşşafaka’nın bayram için hazırladığı armağan seçeneklerinden birini tercih edebilir. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim