yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Bayram Tatilinde Efes Selçuk Belediyesi’nden Temizlik Ssferberliği

Efes Selçuk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü grupları, tatilini otel bölgelerin ağır olduğu plajlarda geçiren konukların rahat edebilmeleri ve daha pak bir kent için bayram müddetince planlı bir biçimde çalışmalarını sürdürdü.

Bayram Tatilinde Efes Selçuk Belediyesi’nden Temizlik Ssferberliği


Efes Selçuk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü grupları, tatilini otel bölgelerin ağır olduğu plajlarda geçiren konukların rahat edebilmeleri ve daha pak bir kent için bayram mühletince planlı bir formda çalışmalarını sürdürdü.

Efes Selçuk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü grupları, bayram tatili boyunca yaşanan yoğunluk nedeniyle kıyılarda meydana gelen çöp yığınlarını toplamak için ekstra mesai yaptı. Bilhassa Pamucak ve Pananos kıyıları ile Zeytinköy’de bulunan Kazangöl’de tatilcilerin artan sayısıyla birlikte çöp ölçüsünde da gözle görülür bir artış yaşandı.

GÜNLÜK 150 TON ÇÖP TOPLANDI

Bayram tatili boyunca, Efes Selçuk’ta günlük olarak toplanan çöp ölçüsü yaklaşık 60 tondan, 150 tona çıktı. Efes Selçuk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü grupları, bu artışı karşılayabilmek için kıyı boyunca paklık çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Efes Selçuk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü; “Bayram müddetince yaşanan yoğunluktan ötürü kıyılarda toplanan çöp ölçüsünde önemli bir artış yaşandı. Bu nedenle gruplarımız, kıyılarımızı pak tutmak için gece gündüz demeden çalıştı. Lakin, vatandaşlarımızdan da etrafa karşı daha hassas olmalarını bekliyoruz” açıklamasında bulundular.

Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de mevzuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Efes Selçuk’un doğal hoşluklarını korumak ve halkımızın pak bir etrafta tatil yapmasını sağlamak bizim önceliğimizdir. Bu nedenle paklık takımlarımız, bayram tatili boyunca ağır bir çalışma temposu içerisindeydi. Halkımızın ve konuklarımızın pak bir ortamda tatillerini yapmaları için özveriyle çalışan tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ