yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın İstiklal Marşı Mesajı

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İstiklal Marşı’nın önemine vurgu yaparak milli duyguları canlandıran bir mesaj paylaştı. İstiklal Marşı’nın değerini anlatan etkileyici sözler burada!

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın İstiklal Marşı Mesajı

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İstiklal Marşı’nın milli marş olarak kabul edilişinin 103. yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Kalaycı mesajında şu ifadelere yer verdi: “İstiklal Marşımız; Türk milletinin eşsiz mücadele azmini ve kahramanlığını bütün dünyaya haykıran bir şahlanış şiiri olmuş, duygu ve mana derinlikleriyle her kıtasında; milletimizin öz benliğini yansıtan iman gücü, cesaret ve kararlılık işlenmiştir.

Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un bizlere miras olarak bıraktığı bu eşsiz eser ve şanlı Türk bayrağı, milletimiz var oldukça söylenmeye, geleceğimize yön vermeye ve kutsal vatanımızın semalarında ilelebet dalgalanmaya devam edecektir.

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'nın İstiklal Marşı Mesajı

İstiklal Marşı‘nın milli marş olarak kabul edilişinin 103. yıldönümü vesilesiyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy olmak üzere bu toprakları bizlere vatan kılan ecdadımızı ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ederken, gazilerimizi de şükranla anıyor, tüm hemşehrilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ