yandex
ankara seo
ankara web tasarım
17.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

BELGEM büyüyecek, eğitimin kalitesi artacak

Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, eğitimde fırsat eşitliği yaratmak, kaliteli ve fiyatsız eğitimi herkese ulaştırmak için, Bornova Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi’ni (BELGEM) büyüteceklerini açıkladı.

BELGEM büyüyecek, eğitimin kalitesi artacak


Hem kurs merkezlerine yenilerini ekleyeceklerini hem de eğitim kalitesini artırmak maksadıyla fizikî gereksinimleri ve ekipman eksiklerini süratle tamamlayacaklarını söz eden Lider Eşki, “Kendi çocuklarımızı inançla göndereceğimiz, en uygunu olduğuna inandığımız bir eğitimi Bornovalı gençlere ulaştırmak için tüm eğitim takımımızla seferber olduk” dedi.

Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, BELGEM’in Çamdibi’ndeki merkez binasında öğretmenleri ziyaret etti. Yeni EVRAKIM şubelerini açmak üzere hazırlıklara başladıklarını söyleyen Lider Eşki, “Bütçemizde eğitim için her vakit ödeneğimiz olacak” dedi.

Fırsat eşitliği için

Temel altyapı gereksinimlerinin akabinde en çok kıymet verdikleri hususun toplumsal dayanaklar olduğunu hatırlatan Lider Ömer Eşki, “Toplumda fırsat eşitliğini sağlamamızın temel yolu, eğitim alanında vereceğimiz dayanaklar olacak. Çocuklarımıza, hasebiyle geleceğimize yapabileceğimiz en büyük katkıyı bu yolla vereceğiz.  Bunun için BELGEM’i büyüteceğiz. Eğitim verdiğimiz merkezlerimize yenilerini ekleyip bütün gereksinimlerini karşılayacağız. Eğitim için bütçemizde her vakit ödeneğimiz olacak” dedi.

Öğretmenler, Lider Eşki’ye kendilerini ziyaret ederek eğitim alanında yapılacak çalışmalarla ilgili fikirlerini aldığı için teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim