yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Bengü’ye “Ne Mutlu Türküm Diyene” Protestosu 

Bengü, Van konserini ‘Ne Keyifli Türküm Diyene” kelamlarıyla bitirince, Türk düşmanları tarafından pet şişe yağmuruna tutuldu. 

Bengü’ye “Ne Mutlu Türküm Diyene” Protestosu 

Bengü, Van konserini ‘Ne Memnun Türküm Diyene” kelamlarıyla bitirince, Türk düşmanları tarafından pet şişe yağmuruna tutuldu. 

Bengü Konseri ‘Ne Keyifli Türküm Diyene’ Kelamlarıyla Tamamladı

Konserini Ne Keyifli Türküm Diyene’ diyerek bitiren Bengü’ye pet şişe atıldı. Van’da skandal görüntüler kayıtlara geçti… Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen “Van Kültür Yolu Festivali” kapsamında sahne alan Bengü, konseri “Ne Şad Türk’üm Diyene” diyerek noktalayınca birtakım bölücü ögeler taşkınlık çıkardı. Sahneye pet şişe ve cisimler fırlatıldı. O anlar büyük tepki çekti. Bengü’nün, “Böyle güzel bir şenlik düzenleyen Kültür ve Turizm Bakanlığımıza teşekkür ederim. Ne Şad Türküm diyene” tabirlerini kullanması Türk düşmanlarınca tepkiyle karşılandı. Sanatkarın sahneden ayrılmasının ardından bir küme seyirci tertip şirketi ve Bengü’ye karşı sahneye çeşitli cisimler attığı görüldü. Pop müziğin sevilen ismi Bengü, Van’daki konserinin fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

İŞTE O ANLAR 

Bengü’ye Yapılanları Kürtlere Mal Etmek Tam da PKK’nın İstediği Bir Algıdır

Yenilik Partisi Genel Lideri Öztürk Yılmaz, ise şu açıklamayı yaptı, “Şarkıcı Bengü Van’daki konserini “Ne Memnun Türküm Diyene!” kelamıyla bitirince oradaki bir küme terbiyesiz  pet şişesi atıyor! Bu olayı Kürtlere mal etmek, tam da PKK’nın yahut bu zihniyetteki çevrelerin istediği aşağılık bir algıdır.  Hiç bir Kürt, bu kelama reaksiyon vermez! Aksine, Kürtler misafirperverdir! Bir bayan müzikçiye bu türlü asla davranmaz! Kaldı ki, Van’ı terörize eden Pkk artıkları bu davranışıyla Van’ımıza en büyük imaj zararı  vermiştir. Van sakinleri de  buna tepkilidir! Bunu yapan PKK sempatizanlarıdır. Onlara inat” (BSHA – Bilim ve Sıhhat Haber Ajansı) 

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ