yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Tanju ÇELİK “YKS’ye Girecek Tüm Öğrencilerimize Başarılar Diliyorum”

Bergama Belediye Lideri Prof. Dr. Tanju ÇELİK, 8 – 9 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) katılacak tüm öğrencilere muvaffakiyetler diledi.

Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Tanju ÇELİK “YKS’ye Girecek Tüm Öğrencilerimize Başarılar Diliyorum”


Bergama Belediye Lideri Prof. Dr. Tanju ÇELİK, 8 – 9 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) katılacak tüm öğrencilere muvaffakiyetler diledi. Bilimin, sıhhatin ve sanatın kenti Bergama’nın, birçok medeniyetler boyunca dünyaca ünlü bilim insanları ve buluşları çıkardığını hatırlatan Prof. Dr. Tanju ÇELİK, Bergama genelinde eğitim kalitesini artırmak için çalışacağını belirtti.

“KENDİNE İTİMAT, AZMİNİ KAYBETME, HAYALLERİNİN PEŞİNDEN KOŞ”

Bergama Belediye Lideri Prof. Dr. Tanju ÇELİK yaptığı açıklamada;

Sevgili Bergamalı Öğrencilerimiz

Aylarca süren emeklerinin ve ağır çalışmanın karşılığını alacağın YKS için son günlerdesin. Bu süreçte gösterdiğin azim ve kararlılık her şeyin önünde geliyor. Muvaffakiyete ulaşmanın en değerli adımı, kendine olan inancını asla kaybetmemendir. Bu imtihanda bilgi seviyesinin ölçülmesi dışında gerilimini de âlâ direktör gerekiyor. Yıllarını çocukların sıhhatine vermiş bir profesör ve şu an belediye lideriniz olarak sizi çok uygun anlıyor, soğukkanlılığınızı korumanızı ve soruları sakin biçimde okuyup cevaplamanızı öneriyorum.

Bu süreçte Bergama Belediyesi olarak Ömür Uzunluğu Eğitim Merkezi’miz ile sizlerin yanınızda olmaya çalıştık. Sizlerin çabaları, okullarınız ve merkezimizde sizin için çalışan öğretmenler ve ailelerinizin takviyeleriyle muvaffakiyetler kazanacağınıza inanıyorum.

Bu yolu yürekle yürümenizi takdir ediyor, muvaffakiyetler diliyorum. Kendinize her vakit inancın, azminizi kaybetmeyin ve hayallerinizin peşinden koşun. Sizinle gurur duyuyorum.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim