yandex
ankara seo
ankara web tasarım
21.04.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltıda ailelerle buluştu

Kent plancısı bir belediye lideri olarak meslek insanı anlayışıyla misyon yaptığını söz eden Lider Çalık, “Bu kentin kaynakları bu kente dönmeli.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltıda ailelerle buluştu


Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık,  Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltıda ailelerle buluştu. Kent plancısı bir belediye lideri olarak meslek insanı anlayışıyla misyon yaptığını tabir eden Lider Çalık, “Bu kentin kaynakları bu kente dönmeli. Beş yıllık vazife süremiz boyunca bu kente başta altyapı ve üstyapı hizmetleri olmak üzere kültür ve sanat merkezleri, kreşler, anne ve çocuk merkezleri, manisiz ömür merkezi, kapalı ve açık havuzlar, spor salonu, gençlik, inovasyon, teknoloji merkezleri ve yeni pazar alanları kazandırdık. Bakın bu kardeşiniz bu beş yıllık mühlet içerisinde kamunun bütçesini ahlaklıca kullandı ve asla heba etmedi” biçiminde konuştu.

Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün düzenlediği kahvaltıda ailelerle bir ortaya geldi. Epey ağır iştirakli geçen buluşmada çocuklarla tek tek ilgilenen Lider Çalık ve eşi Zehra Çalık anne ve çocukların taleplerini de dinledi.

“Gençlerimiz geleceğini yabancı memleketlerde aramasın”

Çocuklar, gençler ve bayanlar için onlarca projeyi hayata geçirdiklerini tabir eden Lider Çalık,

“İnsanlarımızın bulunduğu durum aslında hiç de hak etmediği bir noktaya gerçek gidiyor. Biz Beylikdüzü Belediyesi olarak mümkün olduğunca her hususta her gereksinim duyduğunuzda yanınızda olmaya çaba gösteren bir idare anlayışıyla hizmet ettik. Evlatlarımız için daha hoş bir memleket inşa edelim istiyorum. Gençlerimiz geleceğini yabancı memleketlerde yabancı topraklarda aramasın. Bu kadim topraklarda onların geleceğini inşa edelim” diye konuştu.

“Tek gayemiz sizlere ve evlatlarınıza daha hoş bir memleket bırakmak”

Göreve geldiği günden itibaren 10 yeni kreş ve 2 anne ve çocuk merkezini Beylikdüzü’ne kazandırdıklarını söyleyen Lider Çalık, “7’si Beylikdüzü Belediyesi 3 adedini de İBB’nin olmak üzere 10 kreş kazandırdık bu kente ve Beylikdüzü’nün kreş sayısı 11 oldu. İki tane de anne ve çocuk merkezimiz siz sevgili annelerimizin hizmetinde. Tek gayemiz sizlere ve evlatlarınıza daha hoş bir memleket bırakmak” dedi.

“Bu kardeşiniz kamunun bütçesini ahlaklıca kullandı ve asla heba etmedi”

Şehir plancısı bir belediye lideri olarak meslek insanı anlayışıyla misyon yaptığını tabir eden Lider Çalık, “Bu kentin kaynakları bu kente dönmeli. Beş yıllık vazife süremiz boyunca bu kente başta altyapı ve üstyapı hizmetleri olmak üzere kültür ve sanat merkezleri, kreşler, anne ve çocuk merkezleri, manisiz hayat merkezi, kapalı ve açık havuzlar, spor salonu, gençlik, inovasyon, teknoloji merkezleri ve yeni pazar alanları kazandırdık. Bakın bu kardeşiniz bu beş yıllık müddet içerisinde kamunun bütçesini ahlaklıca kullandı ve asla heba etmedi” halinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ