yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Beylikdüzü Belediyesi’nin eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle hizmete açtığı Okuma Yazma Kursu’nun bu yıl ki döneminde 25 öğrenci mezun oldu

7 ay süren kurs sonucu mezun olan öğrenciler iştirak belgelerini, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve eğitimci kimliğiyle başından sonuna kadar projenin destekçisi olan ve istekli öğretmenliğini yapan Zehra Çalık’ın elinden aldı.

Beylikdüzü Belediyesi’nin eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle hizmete açtığı Okuma Yazma Kursu’nun bu yıl ki döneminde 25 öğrenci mezun oldu


Beylikdüzü Belediyesi’nin eğitimde fırsat eşitliğini sağlama ve ilçedeki okuma yazma oranını artırma gayesiyle hayata geçirdiği Okuma Yazma Kursu yeni mezunlarını verdi.

7 ay süren eğitimin ardından kursu muvaffakiyetle tamamlayan 25 öğrenci, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen merasimle iştirak evraklarını aldı. Bir periyot boyunca emek veren kursiyerlerin belgelerini Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, projenin fikir sahibi olarak hayata geçirilmesini sağlayan Zehra Çalık ve ilçe protokolü takdim etti. 

“Muazzam bir iş başardınız”

Projede emeği olan herkese teşekkür eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık “Muazzam bir iş başardınız. Evlatlarınıza süper bir örnek olacaksınız. İnşallah bunun devamı gelir. Öğrenmenin yaşı yok. Hepinizin emeğine sağlık” tabirlerini kullandı.

“Hepinizle gurur duyuyorum”

Eğitimci kimliğiyle de başından sonuna kadar projenin destekçisi olan ve istekli öğretmenliğini yapan Zehra Çalık ise, “Şu an çok memnunum. Hepinizle gurur duyuyorum. En büyük teşekkürü öncelikle sizin kendinize yapmanızı istiyorum. Emeklerinize sıhhat. Kendiniz için bir şey yapıp bir adım attınız. Ben eminim bunun devamı da gelecek ve çok da hoş olacak” diye konuştu.

Okuma yazma kursundan aldıkları eğitimden duydukları memnuniyeti lisana getiren kursiyerler, Lider Çalık ve eşi Zehra Çalık’a teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim