yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Bilinçli aile gelişen çocuk eğitimi verildi

Çankaya Belediyesi, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla Genel Bağlantılar Müdürlüğü işbirliğinde ‘Bilinçli Aile Gelişen Çocuk’ projesi kapsamında belediyenin Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezinde ailelere eğitim verdi.

Bilinçli aile gelişen çocuk eğitimi verildi


Çankaya Belediyesi, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla Genel İlgiler Müdürlüğü işbirliğinde ‘Bilinçli Aile Gelişen Çocuk’ projesi kapsamında belediyenin Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezinde ailelere eğitim verdi.

Olumlu ve Hassas Ebeveynlik Eğitimlerinin birincisini gerçekleştiren Çankaya Belediyesi çocukların beyin gelişimi ve olumlu kimlik gelişimi konusunda farkındalık oluşturdu. İlçede 14 kreşi ile 2000’e yakın çocuğa okulöncesi eğitimi veren Çankaya Belediyesi, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla Genel Alakalar Müdürlüğü işbirliğinde ‘Bilinçli Aile Gelişen Çocuk’ projesi ile velilere ve öğretmenlere yönelik bilgilendirme semineri düzenledi.

Çocuklarda beyin gelişimini etkileyen faktörler konusunda Prof. Dr. Banu Anlar ve çocuk gelişimi konusunda uzman Birgül Ural Bayoğlu tecrübelerini ve bilgilerini aileler ile paylaşırken seminer sohbet havasında geçti.

Banu Anlar ve Birgül Ural Bayoğlu ailelerin çocukları hakkında merak ettikleri soruları samimiyetle cevaplayarak aileleri bundan sonra yapmaları gerekenler konusunda bilgilendirdi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ