yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

BinBin Halka Arz Başvurusunda Bulundu

Türkiye’nin öncü mikro mobilite ve akıllı kent teknolojileri şirketi BinBin, halka arz hazırlıklarına başladığını duyurmuştu.

BinBin Halka Arz Başvurusunda Bulundu


1000 Yatırımlar Holding’in %89 payına sahip olduğu BinBin, Halka arz müracaatında bulundu. Müracaatta bulunduğunu Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan (KAP) yaptığı açıklama ile duyurdu. 

2019 yılında kurulan BinBin, kısa müddet içinde Türkiye’nin dört bir yanında ve yurt dışında sunduğu e-scooter kiralama hizmetleri ile mikro mobilite alanında öncü pozisyonda bulunmaktadır. 25.000’den fazla e-scooter ile yaklaşık 4 milyon kullanıcıya sahip BinBin; İstanbul, Konya, Antalya, Eskişehir, Samsun, Adana, Kocaeli, Bursa, Gaziantep, Uşak ve Sakarya üzere büyük kentlerde sağladığı hizmetlerle günlük hayatın ayrılmaz bir modülü haline gelmiştir. Türkiye’deki muvaffakiyetlerinin yanı sıra, Bulgaristan, Bosna Hersek, Kuzey Makedonya ve son olarak geçen hafta operasyonlarına başladığı Arnavutluk’taki operasyonları ile memleketler arası alanda da güçlü bir varlık göstermektedir.

“Yatırımcılarımızı heyecan verici bir seyahate davet ediyoruz” 

1000 Yatırımlar Holding Yönetim Kurulu Lideri Kadir Abdik, hususla ilgili olarak “BinBin’in halka arz süreci, şirketin şeffaflık, inanç ve sürdürülebilirlik prensipleri doğrultusunda büyümesini destekleyecek değerli bir adım. Halka arz, BinBin’in yeni yatırımlar yaparak teknoloji altyapısını güçlendirmesi ve hizmet ağını genişletmesi için kıymetli bir fırsat sunuyor. Yatırımcılarımızı bu heyecan verici seyahate ortak etmekten büyük memnunluk duyacağız. BinBin olarak, etraf dostu ve yenilikçi tahlilleriyle kent içi ulaşımı dönüştürmeye devam ederken, yatırımcılarımızın takviyesiyle birlikte mikro mobilite kesiminde öncü pozisyonumuzu daha da pekiştireceğimize ve memleketler arası pazarlarda daha da güçlü bir varlık göstereceğimize inanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

BinBin, mikro mobilite ve akıllı kent teknolojilerinde öncü bir marka olma yolunda süratle ilerlerken, halka arz sürecinde yatırımcılarının takviyesiyle daha da güçleneceğine inanıyor. Şirket; müşteri memnuniyeti, etraf dostu teknolojiler ve sürdürülebilirlik unsurları doğrultusunda hizmet vermeye devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ