yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Borusan’dan “Çarpan Etkisi” yaratan podcast serisi

Borusan Kümesi, kültürel dönüşüm seyahatine taraf veren pahalar ve kültürel prensiplerini ele aldığı bir podcast serisini hayata geçirdi. Farklı konukların yer aldığı Çarpan Tesiri isimli serinin moderatörlüğünü gazeteci ve muharrir Nilay Örnek yapıyor.

Borusan’dan “Çarpan Etkisi” yaratan podcast serisi


Borusan Kümesi, kültürel dönüşüm seyahatine istikamet veren bedeller ve kültürel prensiplerini ele aldığı bir podcast serisini hayata geçirdi. Farklı konukların yer aldığı Çarpan Tesiri isimli serinin moderatörlüğünü gazeteci ve müellif Nilay Örnek yapıyor.

 Borusan Kümesi, bedellerini ve prensiplerini geleceğe uyumlamak maksadıyla hayata geçirdiği BorusanX kültür dönüşümü projesinin bir kesimi olan podcast serisini hayata geçirdi

Borusan için kurum kültürünün tarifi olan BorusanX ile Kümesi hamasetle harekete geçirmeyle birlikte verimliliği, muvaffakiyetleri ve memnunluğu çarpan tesiriyle artırma hedefleniyor. BorusanX birebir vakitte açık irtibatı, ortak aklı ve iş birliğini çoğaltan, artıran bir çalışan tecrübesi yaratıyor. Bu nedenle, BorusanX’i merkezine alan podcast serisine Çarpan Etkisi ismi verildi.

Çarpan Etkisi’nde Borusan Grubu’nun ülkü kültür ve kıymetlerini yaşatmak, Küme dışında da tesir alanlarını genişletmek ve şirket kültürünün yayılımını artırmak gayesiyle yayına alınan podcast serisi bahis başlıkları ve konukları dikkat çekiyor.

Podcast serisinin moderatörlüğünü gazeteci ve müellif Nilay Örnek yaparken serinin birinci konuğu klinik psikolog Beyhan Budak oldu. Sohbette açık sözlülük, diyalog ve yapan çatışma hususlarına değinildi. Serinin ikinci konuğu olan Türkiye Bayan Dernekleri Federasyonu Lideri Canan Güllü ile de kapsayıcılık, fırsat eşitliği, adalet hususları ele alındı.

İlerleyen günlerde Mert Fırat, İzel Levi Coşkun, Gürer Aykal ve Şahika Ercümen, Çarpan Etkisi’nin konuğu olurken sürdürülebilirlik, ortak akıl, güçlendiren liderlik ve hamasetle harekete geçme başlıklarına değinilecek.

Yayınlar Borusan Holding Spotify hesabından Çarpan Tesiri çalma listesi üzerinden dinlenebiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ