yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Bu mağazada sevgi geçerli

Osmangazi Belediyesi’nin muhtaçlık sahibi vatandaşlar için hizmete sunduğu ‘Sevgi Mağazası’, giysiden çantaya, ayakkabıdan her türlü dokuma eserine kadar birçok eseri muhtaçlık sahibi vatandaşlarla buluşturarak, soğuk kış günlerinde yürekleri ısıtıyor.

Bu mağazada sevgi geçerli


Osmangazi Belediyesi’nin gereksinim sahibi vatandaşlar için hizmete sunduğu ‘Sevgi Mağazası’, giysiden çantaya, ayakkabıdan her türlü dokuma eserine kadar birçok eseri gereksinim sahibi vatandaşlarla buluşturarak, soğuk kış günlerinde yürekleri ısıtıyor.

Sosyal belediyeciliğin en hoş örneklerinden biri olarak hizmet vermeye devam eden Sevgi Mağazası, gereksinim sahibi vatandaşların yüzlerini güldürmeye devam ediyor. 2023 yılında toplam 2 bin 339 gereksinim sahibi vatandaşa kıyafet takviyesinin sağlandığı Sevgi Mağazası’ndan her ay ortalama 250-300 kişi faydalanıyor. Soğanlı Kültür Merkezi’nde hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri ortasında açık olan Sevgi Mağazası’na gelen vatandaşlar, altı ayda bir olmak kaydıyla yazlık ve kışlık kıyafetlerini fiyatsız alabiliyor. Belediye takımları tarafından muhtaçlık sahibi olduğu tespit edilen şahısların rahatça alış veriş yapabildiği merkezde, 7’den 70’e her yaş kümesine uygun kıyafetler bulunuyor.

Kış aylarının gelmesiyle birlikte Sevgi Mağazası’nda yoğunluk da başladı. Muhtaçlık sahibi ailelerin ‘alan el veren eli görmeyecek’ anlayışıyla özgür bir biçimde alışveriş yaptığı mağazada, bayan, erkek, genç, yaşlı her yaştan insan; ayakkabı, pantolon, gömlek, mont, kazak, çocuk kıyafetleri üzere giyecek muhtaçlığını makul sayıda olmak kaydıyla fiyatsız olarak temin edebiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ