yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Burdur Diyaliz Skandalı’nda İkinci Ölüm!

Burdur Devlet Hastanesi’nde diyalizden sonra kötüleşen hastalardan biri daha ömrünü yitirdi. 88 yaşındaki Saniye Aksöz hayatını kaybetti. 

Burdur Diyaliz Skandalı’nda İkinci Ölüm!

Burdur Devlet Hastanesi’nde diyalizden sonra kötüleşen hastalardan biri daha hayatını yitirdi. 88 yaşındaki Saniye Aksöz hayatını kaybetti. 

Burdur Devlet Hastanesi’nde diyalize girdikten sonra kötüleşen ve farklı hastanelere sevk edilen 33 hastadan, 14’ü ağır bakım servisinde öbürleri olağan servislerde denetim altına alınmıştır. Sağlık Bakanlığı, Burdur Devlet Hastanesi çalışanlarına konuşma yasağı getirirken, diyaliz skandalında ikinci hasta hayatının yitirdi.

DİYALİZ MAKİNALARINA ANTFİRİZ Mİ KARIŞTI ? 

Burdur’daki Diyaliz Skandalında İki Diyaliz Hastası Ömrünü Yitirdi

Antalya’daki Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde tedavisi devam eden Mustafa Demir, hayatını yitirirken, Antalya Kent Hastanesi’nde tedavi gören hastalardan Saniye Aksöz de yaşama veda etti. Diyaliz krizinden ötürü iki hasta hayatını kaybederken 31 hastanın tedavisinin sürdürdüğü öğrenildi.

CHP İnceleme Heyeti Burdur’da

Öte yandanCumhuriyet Halk Partisi Sıhhat Bakanlığından Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Dr Zeliha Aksaz Şahbaz, Sıhhat Komitesi Sözcüsü CHP Bursa Milletvekili Kayıhan Pala, CHP Samsun Milletvekilimiz Murat Çan ile olayı incelemek için Burdur’a geldi. (BSHA – Bilim ve Sıhhat Haber Ajansı) 

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim