yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Burhaniye Belediyesi Can dostlarına Gözü gibi bakıyor

Toplumsal Belediyecilik manasında en hoş örnekleri hayata geçiren Burhaniye Belediyesi, soğuk kış günlerinde de can dostlarının yanında olmaya devam ediyor.

Burhaniye Belediyesi Can dostlarına Gözü gibi bakıyor


Sosyal Belediyecilik manasında en hoş örnekleri hayata geçiren Burhaniye Belediyesi, soğuk kış günlerinde de can dostlarının yanında olmaya devam ediyor.

Sokak hayvanlarıyla ilgili ihbarları kıymetlendirerek, can dostların yanında olmaya devam eden Burhaniye Belediyesi Veterinerlik İşleri Ünitesi, hayvan sever vatandaşlardan gelen ihbar ve talepleri anında kıymetlendirerek can dostların yanında olmaya devam ediyor.

İlçede yaşayan her canlıya hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediyesi, Alida Nedim Erarslan Süreksiz Bakım Konutu’nda bakıma muhtaç durumdaki can dostlarla tek tek ilgilenerek; muayene, tedavi ve besin bakımlarını aralıksız yaparak onları güzelleştirdikten sonra doğal hayat alanlarına bırakıyor. Can dostları için konforlu bir ömür alanı imkanı sunan Alida Nedim Erarslan Süreksiz Bakım Konutu, bu manada bölgenin en kapsamlı merkezlerinden biri.

Burhaniye Belediyesi Veteriner İşleri Ünitesi işçileri tüm etapları titizlik ile yaparken yapılan süreçlerin akabinde can dostlarımızı sağlıklı bir biçimde tekrar özgürlüklerine kavuşturuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ