yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Burhaniye Belediyesi Eşit Hizmet Anlayışıyla Çalışmalarını Sürdürüyor

39 mahalleye eşit hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü takımlarınca ilçenin çeşitli bölgelerinde altyapı ve yol çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor.

Burhaniye Belediyesi Eşit Hizmet Anlayışıyla Çalışmalarını Sürdürüyor


Yapılan çalışmaları alanda inceleyen Burhaniye Belediye Lider Yardımcısı Oktay Erbalaban, gerçekleşen çalışmalardaki son gelişmeleri yakından takip etti.

 

İlçe genelinde kırsal ve merkez mahalleler olmak üzere farklı bölgelerde sürdürülen çalışmalarda; İskele Mahallesi Kordonboyu Caddesi’nde afetten ötürü yıkılan istinat duvarları ve yolların tamiratı gerçekleştiriliyor. Öğretmenler Mahallesi Menekşe Caddesi’nde altyapı ve yol çalışmaları sürüyor. Bahçelievler Mahallesi 3046 Sokak’ta (Şehit Pilot Üsteğmen Fazilet Mut Ortaokulu yanı) altyapı ve yol çalışmaları tamamlanırken, kırsal mahallelerde ise Çamtepe Mahallesi’nde parke taş tamiratıyla birlikte meydan düzenlemesi yapılırken, Sübeylidere Mahallesi’nde ise mesire alanında bulunan içme suyunda oluşan göçükten ötürü isale çizgisi yenilenerek su faal duruma getirildi. Yaya önceliğine de dikkat çeken Burhaniye Belediyesi, Ören Mahallesi ile Öğretmenler Mahallesi ortasındaki yollarda bulunan yaya geçitleri boyanarak yenileniyor.

İlçede bulunan tüm mahallelere eşit hizmet anlayışını benimsediklerini söz eden Burhaniye Belediye Lider Yardımcısı Oktay Erbalaban, “Burhaniye Belediyesi olarak tüm mahallelerimize eşit hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Liderimiz Ali Kemal Deveciler’in talimatları ve tespit edilen bölgelerde planlanan çalışmalarla vatandaşlarımızın daha yeterli kaidelerde yaşayabilmesi için gereken çalışmaları titizlikle yürütüyoruz. Vatandaşlarımızın uzun vadeli kullanmasını amaçladığımız çağdaş ve kaliteli yolların çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ