yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Burhaniye Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Burhaniye Meslek Yüksek Okulu öğrencileri bugün düzenlenen tören ile birlikte mezun oldu

BUBFA havuz başında yapılan mezuniyet merasimi, hürmet duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından folklor grubunun sergilediği halk oyunları gösterisi ile devam etti.

Burhaniye Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Burhaniye Meslek Yüksek Okulu öğrencileri bugün düzenlenen tören ile birlikte mezun oldu


BUBFA havuz başında yapılan mezuniyet merasimi, hürmet duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından folklor takımının sergilediği halk oyunları gösterisi ile devam etti.

BUBFA Dekanı Prof. Dr. M. Oğuzhan İlban’ın ev sahipliğinde, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Muammer Bezirgan’ın katkılarıyla yapılan törene Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediye Lider Yardımcısı Ayten Tuna, Burhaniye Cumhuriyet Başsavcısı Turgay Osman Taş ve çok sayıda davetli katıldı.

Turizm İşletme, Memleketler arası Ticaret, Finans ve Bankacılık, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme İdaresi ve Pazarlama kısmında eğitim gören öğrenciler mezuniyet heyecanını yaşadı. Tahsillerini tamamlayan öğrenciler düzenlenen mezuniyet merasiminde diplomalarını aldı.

Başkan Deveciler, mezuniyet merasiminde yaptığı konuşmada; “Bugün burada ortak bir sevinci paylaşmak için toplanmış bulunuyoruz. Sevgili gençler uzun bir eğitim öğretim hayatından sonra bugün hayata birinci adımınızı atıyorsunuz, bugün uzunca bir müddet aldığınız eğitimin, gösterdiğiniz uğraşların hasadını aldığınız gündür. Ben her bir evladımızdan eminim, önümüzdeki yıllarda tertemiz yeni başlangıçlar sizleri bekliyor. Sevgili velilerimiz bir servetten daha değerli bir şey varsa o da uygun bir insan yetiştirmektir. Bugün burada düzenlenen mezuniyet merasiminin en memnun, en onurlu ve en özel şahısları sizlersiniz, ülkenize yapacağınız en manalı yatırım gözbebeğiniz olan gençlerimize yaptığınız eğitim yatırımıdır. Sizleri tebrik ediyor, hayata tertemiz yeni adım atan öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum.” dedi.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in öğrencilere ve velilere yönelik yaptığı konuşma sonrası muvaffakiyet ve mezuniyet evrakları dağıtıldı. Dokümanlarını alan öğrenciler merasim sonunda keplerini atarak mezuniyetlerini kutladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim