yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Büyükşehir’den Dünya Yoga Günü’ne özel etkinlik

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Dünya Yoga Günü’nü Konyaaltı Kıyısında düzenlediği aktiflikle kutladı. Kıyının pak havasına karşı yoga yapma imkanı bulan vatandaşlar vücut ve zihinlerini dinlendirdi.

Büyükşehir’den Dünya Yoga Günü’ne özel etkinlik


Antalya Büyükşehir Belediyesi, Dünya Yoga Günü’nü Konyaaltı Sahilinde  düzenlediği aktiflikle kutladı. Kıyının pak havasına karşı yoga yapma imkanı bulan vatandaşlar vücut ve zihinlerini dinlendirdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi “Dünya Yoga Günü” nedeniyle Konyaaltı kıyısında yoga tutkunlarını bir ortaya getirdi. Gün batımına karşı başlayan aktifliğe ilgi ağır oldu.  İştirakçiler, uzman eğitmenler eşliğinde yoga yaparak hem vücutlarını hem de zihinlerini dinlendirme fırsatı buldular.

SAĞLIKLI ÖMÜR İÇİN YOGA YAPTILAR

Büyükşehir Belediyesi ASFiM Koordinatörü Merve Kocagöz,  “Zihinsel, fizikî ve ruhsal sıhhati destekleyen bütünsel sıhhat yaklaşımlarının kıymetine dikkat çekmek maksadıyla Dünya Yoga Günü’nü Olbia Kent Meydanı’nda vatandaşlarımızla kutladık. Yoga tutkunlarını bir ortaya getirdiğimiz bu aktiflikte sağlıklı ömür ve ruhsal istikrar bahislerinde farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.      BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesinin bu türlü bir aktiflik düzenlemesinden memnunluk duyduklarını belirten vatandaşlarda “Bizim üzere yoga tutkunlarını bir ortaya getirdiği için Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ