yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Bybit CEO’su Ben Zhou: ‘Dünyayı Değiştireceğiz’

Dubai’de düzenlenen Büyük Yıllık Gala’da Bybit CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou, 40’tan fazla ülkeden 1.300’den fazla iştirakçiye hitap ettiği konuşmasında Bybit’in öncülüğünde geleceğe dair ilgi cazip bir vizyon ortaya koydu.

Bybit CEO’su Ben Zhou: ‘Dünyayı Değiştireceğiz’


Dubai’de düzenlenen Büyük Yıllık Gala’da Bybit CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou, 40’tan fazla ülkeden 1.300’den fazla iştirakçiye hitap ettiği konuşmasında Bybit’in öncülüğünde geleceğe dair ilgi cazibeli bir vizyon ortaya koydu.

Zhou, “2024 yalnızca yeni bir yıla değil, kripto para ünitesi için yeni bir periyoda işaret ediyor – süratli büyüme ve yaygın benimseme dönemi” dedi. Hakikaten de Bybit, BAE ve Kazakistan’da lisanslar aldı ve Hollanda ve Güney Afrika’da faaliyet gösterme müsaadesi aldı. “Bu yıl, kitlesel benimsemeyi göreceğiz” dedi. “Bu uzun vakittir beklenen bir şeydi.”

Zhou, Bybit takımına övgüler yağdırarak, durmak bilmeyen azimlerini ve yenilikçiliklerini şirketin liderliğinin bel kemiği olarak kabul etti.  “Müşterilerimizin ve genel olarak bölümün karşı karşıya olduğu gerçek meseleleri çözüyoruz. Bu, müşteri dayanağından eser geliştirmeye kadar her Bybit grup üyesinin başkanlar ve yenilikçiler üzere düşünmesi için bir hareket davetidir.”

“Zhou kelamlarını şöyle sürdürdü: “Kuruluşumuzdaki her departman bu dönüşümün değişmez bir modülü. “Dünyayı değiştirmeyi hedefliyoruz ve bunu yapmak için gerekli yetenekleri bir ortaya getirdik. Büyümeye ve rekabet etmeye devam ederken dalın gerçek problemlerini çözmeye odaklanmamızın vakti geldi.”

Zhou’nun liderliği altında Bybit, kripto alanında bir iştirakçi olmaktan çıkıp bir öncü haline geldi ve Birleşik Ticaret Hesabı, güçlü yapay zeka araçları paketi ve Web3 olarak bilinen merkezi olmayan internete açılan bir ağ geçidi üzere eserlerle sanayi standartlarını belirledi. Zhou, “İnsanlar bana bunu nasıl başardığımı soruyor,” dedi. “Üç şey sayesinde oldu: eleştirel niyet, güzel ortaklar ve parlak bir grup.”

Zhou, “Şu anda kıymetli bir tesir yaratabilecek bir pozisyondayız,” dedi. “Sektörün büyümesi ve Bybit’in bölümdeki rolü, harikulâde bir şey başarmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.” Zhou ayrıyeten düzenleyici netlikteki artışın dal için bir fırsat olduğunu belirtti.

Bybit 5. yıldönümünü kutlarken, Zhou’nun konuşması şirketin dinleme, önemseme ve geliştirme taahhüdünü bir kere daha teyit etti. Zhou kelamlarını şöyle tamamladı: “Her saniyeyi değerlendirmeye ve giderek daha fazla benimsenen bir pazarda öncülük etmeye hazırız.” “Bybit’e ve geleceğimize içelim.”

 

Bybit Hakkında

Bybit, 2018 yılında kurulan 20 milyon kullanıcısı ile hacim olarak birinci üçte yer alan bir kripto para borsasıdır. Kripto yatırımcılarına ultra süratli bir eşleştirme motoru, 7/24 müşteri hizmetleri ve çok lisanlı topluluk takviyesi bulabilecekleri profesyonel bir platform sunmaktadır. Bybit, Formula 1’in Oracle Red Bull Racing grubunun gururlu bir ortağıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ