yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Bybit, CoinGecko’nun Güven Puanı Sıralamasında En Üst Sıraya Yükseldi, Şeffaflık ve Güvenlik Taahhüdünü Güçlendirdi

Hacim bakımından dünyanın en büyük üçüncü kripto borsası olan Bybit, CoinGecko’nun İnanç Puanı Sıralamasında en üst sırada yer aldığını duyurmaktan gurur duyar.

Bybit, CoinGecko’nun Güven Puanı Sıralamasında En Üst Sıraya Yükseldi, Şeffaflık ve Güvenlik Taahhüdünü Güçlendirdi


Hacim bakımından dünyanın en büyük üçüncü kripto borsası olan Bybit, CoinGecko’nun İtimat Puanı Sıralamasında en üst sırada yer aldığını duyurmaktan gurur duyar. Bu ödül, Bybit’in kullanıcıları için inançlı, şeffaf ve sağlam bir ticaret ortamı sağlamaya olan sarsılmaz bağlılığını göstermektedir.

CoinGecko’nun İnanç Puanı, borsa likiditesi, süreç hacmi meşruiyeti, siber güvenlik duruşu ve operasyonel ölçek dahil olmak üzere çeşitli faktörleri kıymetlendiren sofistike bir algoritma kullanan kripto para ünitesi sanayisinde epeyce saygın bir ölçümdür. Bybit, en üst sırada yer alarak bu kritik alanlarda rakiplerini bariz bir formda geride bıraktı.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “CoinGecko’dan en yüksek İtimat Puanını kazanmak, durmak bilmeyen inanç ve şeffaflık arayışımızın güçlü bir doğrulamasıdır” dedi. “Güvenlik ve bütünlüğün kripto kullanıcıları için en kıymetli dertler olduğunun farkındayız ve bu mevzularda beklentileri aşmaya kararlıyız. Bu muvaffakiyet, sağlam altyapıya, bölüm önderi güvenlik uygulamalarına ve kapsamlı kullanıcı eğitimi teşebbüslerine devam eden yatırımlarımızı yansıtmaktadır.”

Bybit, gelişen ve emniyetli bir kripto para ekosistemini teşvik etme konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Borsa, kullanıcı güvenliğine, operasyonel mükemmelliğe ve daima yeniliğe öncelik vermeye devam ederek bölümdeki başkan pozisyonunu daha da sağlamlaştıracaktır.

 

Bybit Hakkında

Bybit, 2018 yılında kurulan 20 milyon kullanıcısı ile hacim olarak birinci üçte yer alan bir kripto para borsasıdır. Kripto yatırımcılarına ultra süratli bir eşleştirme motoru, 7/24 müşteri hizmetleri ve çok lisanlı topluluk dayanağı bulabilecekleri profesyonel bir platform sunmaktadır. Bybit, Formula 1’in Oracle Red Bull Racing ekibinin gururlu bir ortağıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ