yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Canik Muhtarlarından Başkan İbrahim Sandıkçı’ya Tam Destek

Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, “ İlçemizi birlik ve beraberlikle daha ileriye taşıyacağız” dedi

Canik Muhtarlarından Başkan İbrahim Sandıkçı’ya Tam Destek


Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, “ İlçemizi birlik ve beraberlikle daha ileriye taşıyacağız” dedi.

Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı’ya Canik muhtarlarından büyük dayanak geldi. Canik Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, muhtarlar ve vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Canik için kararlılıkla çalışmaya devam ettiklerini vurgulayan Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, “Canik’imize durmadan, yorulmadan hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

 

Davullu Zurnalı Karşılama

Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, ilçeye 5 yılda 15 yıllık hizmetleri kazandırdıklarını vurguladı. Canik’imize 5 yılda orijinal bir ufuk açtık, vizyon eserler kazandırdık. Merkezi Hükümet Yatırımları, kentsel dönüşüm çalışmaları, eğitim yatırımları, konforlu yolları ve çağdaş ömür alanlarıyla karşımızda yeni kimliğini kazanan bir Canik var. Cumhurbaşkanımız ve Genel Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde önümüzdeki 5 yılda, tıpkı azim ve uğraşla çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizi hemşehrilerimizle birlik ve beraberlikle daha ileriye taşıyacağız” sözlerini kullandı. İlçede gerçekleştirilen çalışmalardan büyük memnuniyet duyduklarını söz eden muhtarlar, 2024 Mahalli Yönetimler Seçimleri’nde Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı’yı desteklediklerini belirttiler.

Programa, Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Lideri Mahmut Gençay, AK Parti Canik İlçe Bayan Kolları Lideri Fatma Donbay, AK Parti Canik İlçe Gençlik Kolları Lideri Cansu Yeşilyurt, Canik Muhtarlar Derneği Lideri Ahmet Genç, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ