yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Canik’te 2 Bin 200 Adaya Ücretsiz KPSS Kursu

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Öğrencilerimize eğitim hayatının her basamağında dayanak olmaya devam ediyoruz” dedi.

Canik’te 2 Bin 200 Adaya Ücretsiz KPSS Kursu


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Öğrencilerimize eğitim hayatının her basamağında takviye olmaya devam ediyoruz” dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, öğrencilere yönelik fiyatsız eğitim programlarını sürdürdüklerini tabir etti. Kamu İşçisi Seçme Sınavı’na (KPSS) girecek olan adaylar için fiyatsız eğitim programları gerçekleştirdiklerini belirten Lider İbrahim Sandıkçı, imtihanlara hazırlanan öğrencilere takviye olmaya devam edeceklerini vurguladı.

 

Sınav Fiyatları Karşılanıyor

Eğitime yönelik dayanakları arttırarak sürdüreceklerini tabir eden Lider İbrahim Sandıkçı, “Öğrencilerimize eğitim hayatının her evresinde takviye olmaya devam ediyoruz. İmtihanlara hazırlanan öğrencilerimizin imtihan fiyatlarını karşılıyor, onlar için fiyatsız eğitim programları gerçekleştiriyoruz. İmtihanlarda derece elde eden öğrencilerimizi ise ödüllerle buluşturuyoruz. Ücretiz eğitim programlarımız çerçevesinde, KPSS girecek olan adaylarımızı fiyatsız eğitimlerle buluşturduk. Eğitime yönelik dayanaklarımızı sürat kesmeden sürdüreceğiz. 2024 KPSS’ye girecek olan tüm adaylarımıza yürekten muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

 

2 bin 200 Aday Katıldı

Canik Belediyesi ve Samsun PEGEM Akademi iş birliğiyle ilçede ücretiz lisans seviyesi 2024 KPSS Genel Tekrar Kampı gerçekleştirildi. Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve 10 gün boyunca süren eğitimlere 2 bin 200 aday katıldı. Adaylara Genel Yetenek, Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri alanlarında eğitim verildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ