yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi’nin mülkiyet devri gerçekleştirildi

Gayrimenkul ve yatırım idaresi konusunda uzmanlaşmış profesyonel hizmetler firması VS Partners (Value Solution Partners) tarafından yönetilen ve açıldığı günden itibaren bulunduğu vilayette ve bölgede, perakendeciler ve ziyaretçiler tarafından ağır ilgi gören, CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi’nin mülkiyet evresi gerçekleştirildi.

CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi’nin mülkiyet devri gerçekleştirildi

CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi, 2001 yılında ziyaretçileriyle buluşmuştu. 

Bursa’nın birinci alışveriş merkezlerinden biri olan, 100.000 metrekare arsa alanı üzerine kurulu, 60.000 metrekare kiralanabilir alana sahip ve 146 seçkin mağazayı bünyesinde barındıran CarrefourSa Bursa AVM, 2001 yılının Eylül ayında ziyaretçileriyle buluşmuştu. Ticari faaliyetlerini 23 yıldır devam ettiren CarrefourSa Bursa AVM, prestijli lokasyonu ve projede yer alan CarrefourSa hipermarketi ile de bölgenin en ağır ilgi gören perakende noktalarından biridir. 

Satışa ilişkin işlemler, Aerium-Bainbridge temsilcileri ve danışmanları, VS Partners (Value Solution Partners), Cefic ve AK Yatırım ile birlikte yürütüldü. 

Londra Merkezli ve milletlerarası bir yatırımcı olan Aerium-Bainbridge firmasına ait CarrefourSa Bursa AVM’nin mülkiyet devri Atış Yapı’nın Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş ve Turyapı ile oluşturduğu konsorsiyum ile gerçekleşti.  

Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafında 2 binden fazla hayat alanı ve yaklaşık 130 bin metrekare ticari alan üretmiş olan Atış Grup gerçekleşen bu mülkiyet dönemi süreci ile, Bursa’nın en itibarlı noktalarından biri olan Nilüfer, Odunluk’taki CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi ile de yaşama ve yaşanmaya paha projelerin öncüsü olmaya devam ediyor. 

Satışa ait süreçler, VS Partners (Value Solution Partners), Cefic ve AK Yatırım ile birlikte yürütülürken, projenin kiralama ve idare faaliyetlerini üstlenen VS Partners (Value Solution Partners) satış ile ilgili bilgilendirmeleri de yürütüyor olacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ