yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Cennette Ölüm 100. Bölümüyle BBC First Ekranlarında

BBC First’ün uzun soluklu hata draması “Cennette Ölüm”, on üçüncü döneminde bir kilometre taşına imza atıyor ve 100. kısmıyla BBC First ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Cennette Ölüm 100. Bölümüyle BBC First Ekranlarında


BBC First’ün uzun soluklu kabahat draması “Cennette Ölüm”, on üçüncü döneminde bir kilometre taşına imza atıyor ve 100. kısmıyla BBC First ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. 

Red Planet Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği sevilen kabahat draması Cennette Vefat (Death in Paradise), yesyeni dönemiyle ekranlara geri dönüyor. Bu dönemde da cümbüş ve bir o kadar da zorluklarla dolu ada hayatı, çözülmesi gereken bir ton davayı da beraberinde getiriyor. Ayrıyeten, üretimin yeni dönemi büyük bir ehemmiyet taşıyor. İzleyicilerin heyecanlı olaylara şahit olacağı dönem, serinin 100. kısmıyla başlıyor. Üretimin en uzun soluklu başrolü Dedektif Neville Parker’ı canlandıran Ralf Little, “Bu kilometre taşına ulaşmak benim için çok hoş bir his. Aslında bütün muvaffakiyet üretimde emeği geçen grubumuz ve doğal ki sevgili izleyiclerimizin bir ortada çalışmasında yatıyor. Bu üretimde yer alma fırsatım olduğu için kendimi bir piyango kazanmış üzere hissediyorum” tabirleriyle heyecanını ve bu kilometre taşının büyük kıymetini lisana getiriyor. 

Dizinin en başından beri anne figürüyle izleyicilerin kalbinde yumuşak bir noktaya dokunan Catherine Bordey’i canlandıran Élizabeth Bourgine, 100. kısma ulaşmış olmaktan epey gurur duyduğunu söylüyor. Dizinin muvaffakiyetinin sırrını ise “Benim için Cennette Vefat çözmeniz gereken bir oyun üzere. Dizide cinayet var lakin izleyiciyi ürkütecek şiddet ve kan dolu sahneler yok. Buradaki maksat cinayeti kimin nasıl yaptığını çözebilmek aslında. Bütün bunlar bir de çok huzurlu cennet üzere bir ortamda gerçekleşince izleyiciye keyifli bir seyir zevki sunuluyor” tabirleriyle anlatıyor.  

 

100. Kısımla Başlayan Yepisyeni Dönemde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Parıltılı deniz ve mavi gökyüzünün eksiksiz birleşimi olan kurgusal Karayip Adası Saint Marie’de gizemli cinayetler, akıllara sakinlik veren bulmacalar ve izleyicileri koltuklarının ucunda bırakan olay örgüleri on üçüncü dönemde de devam ediyor. Cennette Ölüm’ün yeni serisi, Komiser Selwyn Patterson’ın elli yıllık polis hizmetini kutladığı sırada gizemli bir suikastçı tarafından vurularak hayatı için çaba etmek zorunda kalmasıyla başlıyor. Takım ve ada çaresizlik içinde kalırken, herkes Selwyn’in hayatı için kaygı ediyor. Dönemin geri kalanında Marlon geleceğiyle yüzleşirken Naomi, Darlene ile ikili randevuya çıkıyor. Bu sırada Catherine eski bir arkadaşının kuşkulu pozisyonuna düşmesiyle kendini bir cinayet davasının içinde buluyor. Ölümcül ve gizemli cinayetlerle dolu Saint Marie’ye yeni ve geri dönen yüzlerle birlikte Neville, şimdiye kadarki en büyük kararıyla yüzleşiyor.  

Bu dönemde ayrıyeten, 2011’deki birinci kısımdan bu yana rolünü tekrar canlandıran birinci konuk olan The 100 üretiminin sevilen oyuncusu Sean Maguire ve Akademi Mükafatı sahibi Hayley Mills’in de ortalarında bulunduğu bir dizi yetenekli konuk oyuncu yer alıyor.

Dünya çapında 230’dan fazla bölgeye lisanslanan, izleyicileri tarafından çok sevilen ve ekseriyetle her bölgede kendi kanalında en güzel performans gösteren dizi olduğunu kanıtlayan “Cennette Ölüm” (Death in Paradise), 4 Mart Pazartesi günü saat 20.00’de BBC First kanalında izleyiyle buluşuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ