yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

CHP’li Cemil Tugay: Bu Şehir Dr. Behçet Uz’u Belediye Başkanı Yaptı Bir de Dr. Cemil Tugay Olsun

CHP’li Cemil Tugay, şehirde Dr. Behçet Uz’u belediye başkanı seçtikten sonra Dr. Cemil Tugay’ın da başkan olmasını istiyor.

CHP’li Cemil Tugay: Bu Şehir Dr. Behçet Uz’u Belediye Başkanı Yaptı Bir de Dr. Cemil Tugay Olsun

Dr. Behçet Uz Kimdir?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doktor Cemil Tugay’ın basın bürosu, CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay’ın Moda Tekstil Konfeksiyoncular Sitesi (MTK) Yönetim Kurulu’nu ziyaret ettiği bir haber geçti. Ziyaret sırasında Tugay, şehre hizmetin önemine vurgu yaparak, “Bu şehir Dr. Behçet Uz’u belediye başkanı yaptı, bir de Dr. Cemil Tugay olsun. Görelim bakalım neler oluyormuş” şeklinde konuştu.

Cemil Tugay’ın Anıları ve Vizyonu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, MTK Yönetimi’nin ekonomik sıkıntıların aşılması için kadınlara yönelik ev eksenli çalışma modeli önerisi üzerine geçmişine dair anılarını paylaştı. Tugay, annesinin dikiş dikerek kendisini dershaneye gönderdiğini belirterek, “Bizler kolay yetişmiyoruz. Bu şehrin evladıyız, çok zor şartlarda yaşamış, iyi gün, kötü gün görmüş insanlarız. İçimizdeki duygunun adı sevgidir. Bu duyguyla bu göreve talip olduğumu bilin” dedi.

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Bornova Belediye Başkan Adayı Ömer Eşki ve geçmiş dönem Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla ile birlikte İzmir’in önemli tekstil üretim merkezlerinden biri olan MTK’yi ziyaret ederek, şehrin geleceğine yönelik projelerini paylaştı.

(BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ