yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Çiğli Belediyesi İlçenin Geleceğini Vatandaşla Planlıyor

Çiğli Belediyesi, vatandaşların taleplerini tespit etmek, hizmet ve projelerini gelen teklifler ve öncelikli gereksinimler doğrultusunda şekillendirmek maksadıyla ilçe halkının iştirakinin sağlandığı anket çalışması başlattı.

Çiğli Belediyesi İlçenin Geleceğini Vatandaşla Planlıyor


Çiğli Belediyesi, vatandaşların taleplerini tespit etmek, hizmet ve projelerini gelen teklifler ve öncelikli gereksinimler doğrultusunda şekillendirmek gayesiyle ilçe halkının iştirakinin sağlandığı anket çalışması başlattı.

Başkan Onur Emrah Yıldız öncülüğünde “ihtiyaca nazaran hizmet” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Çiğli Belediyesi, vatandaşların talep, teklif ve şikayetlerini belirlemek için geniş kapsamlı bir stratejik plan çalışması başlattı. Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün 2025-2029 Stratejik Plan çalışması kapsamında düzenlediği ankete katılmak isteyen vatandaşlar, Çiğli Belediyesi ve Lider Onur Emrah Yıldız’ın toplumsal medya hesaplarında yayınlanan ankete iştirak gösterebilecek.

Başkan Yıldız: “Geleceğimizi birlikte planlayacağız”

Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız, bahisle ilgili yaptığı açıklamada, “Çiğli’yi şeffaf ve iştirakçi bir anlayışla yönetmek, vatandaşlarımızı kent idaresine dahil etmek ve geleceğimizi daima birlikte planlamak istiyoruz. 2025-2029 Stratejik Plan çalışmamız kapsamında düzenlediğimiz bu anket ile vatandaşlarımızın sunduğumuz hizmetlerden duyduğu memnuniyet seviyesini, taleplerini, öncelikli gereksinimlerini ve tahlil tekliflerini öğreneceğiz. Hizmet ve projelerimizi bu tespitler üzerinden şekillendireceğiz. Ankete iştirak ne kadar yüksek olursa yol haritamızı o kadar sağlıklı belirlemiş oluruz. Tüm komşularımızı anketimize katılarak görüşlerini paylaşmaya davet ediyorum. Anket linkine belediyemizin toplumsal medya hesaplarından ve resmi web sitemizden ulaşabilirler” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ