yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Çok Fonksiyonlu Otomobil Dönemi

Kentlerde ‘Şehir Aracı’, tabiatta ise karavan olarak kullanılabilen ‘Çok İşlevli Otomobiller’ iş dünyası ve Hibrit çalışanlar tarafından tercih edilmeye başlandı.

Çok Fonksiyonlu Otomobil Dönemi

Kentlerde ‘Şehir Aracı’, tabiatta ise karavan olarak kullanılabilen ‘Çok İşlevli Otomobiller’ iş dünyası ve Hibrit çalışanlar tarafından tercih edilmeye başlandı.
Shantigo Karavan kurucularından Eğitimci Berkan Ülker, yeni ürettikleri SG3 modelinin araba, karavan ve VİP araç olarak kullanılabileceğini söyledi.

İnsanların hem kentte hem de tabiatta kullanabilecekleri ‘Çok İşlevli Otomobiller’ araç piyasasının yeni gözdesi olma yolunda ilerliyor. Hayalet ekran, gelişmiş süspansiyon üzere özellikleri ile bir çok lüks arabası aratmayan Çok İşlevli Arabalar, Karavan dönüşümünü sağlayan Pop-up tavan, mutfak, 4 kişilik uyku kapasitesi özellikleri de ön plana çıkıyor. Hibrit çalışanlar ; iş insanları, mimar ve mühendisler, üst seviye şirket yöneticileri, yapım firmaları, reklam grupları artık Çok İşlevli Arabaları tercih ediyorlar.

SG3 Çok Taraflı Bir Otomobil

Bir kaç ay evvel Çok İşlevli Araba segmentinde yer alan SG3 Modelini lanse ettiklerini belirten Shantigo Karavan kurucularından Eğitimci Berkan Ülker, “SG3 çok taraflı bir araba. Bu modeli kent içinde konforlu bir biçimde kullanabilir, hafta sonu da sevdiklerinizle tatile çıkabilirsiniz. Araba kendi elektriği de ürettiği için ofis olarak da kullanılabilir. SG3 binek oto, karavan, VİP araba konforunu bir ortada sunuyor. Fiyat performans açısından da uygun durumda olan modelimiz pazarda âlâ bir yer edindi. Yeni montaj sınırımızı kurduk. Yurt dışı ve yurt dışında çok sayıda talep alıyoruz” dedi. Shantigo Karavan kurucularından Turizmci Tarık Irmak, SG3 modelinde kısa bir mühlet sonra gelişmiş süspansiyon, hayalet ekran, çarpışma önleyici üzere özelliklerin standart olarak yer alacağını söyledi. “Bu modeli alarak 3 araba almış olacaksınız” diyen Irmak, “Aslında karavan ile bir hayat üslubunu satın alıyorsunuz, kentte gezebileceğiniz rahat konforlu bir araba tercih ediyorsunuz ve VİP bir otomobiliniz oluyor” dedi.

İş Dünyası ve Hibrit Çalışanları Çok İşlevli Arabaları Tercih Ediyor

Kalabalık kent hayatında hem karavan hem özel araç olarak kullanılabilen Shantigo SG3 modeli, kısa vakitte iş dünyası tarafından tercih edilen bir model oldu.Yoğun iş hayatı, trafik ve vaktin değerli olması karavan tercihlerinde de değişime yol açtı. Hem kentte hem tabiatta seyahat imkanı sağlayan Shantgo SG3, hem seyahat ederken hem de konaklama sırasında konfor sağlıyor. Shantigo Karavan kurucularından Turizimci Tarık Irmak, “SG3 Karavan sağlam yapısı ve dikkatlice planlanan iç yer düzenlemesiyle 4 kişilik bir seyahat kümesini konforlu bir halde ağırlayabilirsiniz. Moto-karavanlar ile ağır kent trafiğinde zorlanabilirsiniz lakin yeni jenerasyon SG3 Modeli hem kentte hem tabiatta konforlu bir seyahat imkanı sunuyor” dedi. Aracın pop-up sistemi kapalı haldeyken yüksekliğinin 203 santimetre olduğunu anlatan Irmak, “Türkiye’de kapalı otoparkların yüksekliği 215-220 santimetre ortasında. Her türlü kapalı otoparka bu aracı park edebilirsiniz. Büyük karavanlar olanlar site içine yahut kapalı otoparklara park edilemiyor.

Karavan Tutkunlarının Kent İçinde Park Yeri Bulma Sorunu Kalmıyor

SG3 Karavanın yalnızca tabiat seyahatleri için değil, tıpkı vakitte kent içinde de kullanıcılarına konfor sağladığını anlatan Irmak, “Birkaç ay evvel piyasaya çıkan SG3 kentteki dar sokaklarda, kent içi trafiğinde rahat hareket alanı sağlıyor. Karavan tutkunları için artık kent merkezlerinde park alanlarında yer bulmak da sorun olmaktan çıkıyor” diye konuştu. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ