yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

COMPUTEX 2024 Kingston, Yarış Arabasından İlham Alan DDR5 Bellek, DDR5 CAMM2 ve Yapay Zeka Uygulamaları ile “Sınırların Ötesinde Yarışıyor”

Kingston APAC bölgesi Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Lider Yardımcısı Kevin Wu, şunları söyledi: “Yapay zekanın dönüştürücü tesirinin yanı sıra makine tahsili, bulut ve uç bilişimden üretken yapay zekaya kadar uzanan çok taraflı uygulamalar, dalın görünümünü büsbütün değiştirdi. Bu da kelam konusu kavramların tam potansiyelini ortaya çıkarmak ismine ortak bir istek uyandırdı.

COMPUTEX 2024 Kingston, Yarış Arabasından İlham Alan DDR5 Bellek, DDR5 CAMM2 ve Yapay Zeka Uygulamaları ile “Sınırların Ötesinde Yarışıyor”


Bellek eserleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology, COMPUTEX 2024’e yarış temalı “Kingston: Sonların Ötesinde Yarış” stant vitriniyle geri döndü. Son teknoloji araçların ve yetenekli şoförlerin bir ortaya geldiği araba yarışlarının adrenalinini ve heyecanını standında canlandıran Kingston, performans, sürat ve dayanıklılığa adanmış bir şov ortaya koymak üzere yarış pisti ve pitstop üzere yarışa has ögeleri bir ortaya getirerek eser serilerini seçkin yarışçılara dönüştürüyor Ayrıyeten Kingston’ın otonom yarış otomobillerini güçlendiren tahlillerini içeren AI PC vitrini, Kingston’ın dikkat cazibeli inovasyon mirasını tekrar canlandırıyor.

 

Kingston APAC bölgesi Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Lider Yardımcısı Kevin Wu, şunları söyledi: “Yapay zekanın dönüştürücü tesirinin yanı sıra makine tahsili, bulut ve uç bilişimden üretken yapay zekaya kadar uzanan çok taraflı uygulamalar, dalın görünümünü büsbütün değiştirdi. Bu da kelam konusu kavramların tam potansiyelini ortaya çıkarmak ismine ortak bir istek uyandırdı. COMPUTEX 2024‘te Kingston eserlerinin yüksek kapasiteli, yüksek performanslı tahlillere yönelik artan talepleri nasıl karşıladığını vurgulayan yarış temalı bir vitrinle bir dizi yeni yüksek performanslı bellek ve SSD eserini tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Kingston olarak sınıfının en uygunu tahliller sunmaya ve ‘Sınırların ötesinde yarışırken’ sonları zorlamaya kararlıyız.”

Kingston: Sonların Ötesinde Yarış Standında Öne Çıkanlar

 

“Kingston: Sonların Ötesinde Yarış” standı, Kingston eserlerinin üç temel gücü olan performans, sürat ve dayanıklılığı, daha evvel hiç görülmemiş bir halde araba yarışlarından esinlenilmiş bir alana entegre ediyor.

 

  • Kingston Şampiyonları: Kingston, 5 farklı eser serisini yapay zeka kullanarak seçkin şoförlerden oluşan bir ekibe dönüştürüyor. Oyun, içerik oluşturma, kurumsal, şifreli data saklama ve daha fazlasını kapsayan her bir şoför, kendine has güçlü taraflarını ve Kingston’ın çeşitli yeteneklerini ortaya koyuyor.
  • Yapay Zekayla Güçlendirme: “Pit Stop”, yarış otomobillerinin bakıma girdiği ve performanslarını artırmak için toplanan bilgilerden yararlanıldığı alanın ismi. Kingston, bu kavramdan ilham alarak yapay zeka uygulamalarını sergilemek için “Built to Last” bölgesini kurdu. Kingston, NYCU Vulpes Yarış Takımını grup tarafından tasarlanan ve üretilen otonom yarış otomobillerini sergilemeleri için davet etti. Araçta Kingston, AMD ve ASUS tahlilleriyle donatılmış bir yapay zeka bilgisayarı kullanılıyor. Yapay zeka, çeşitli sanayilerin gelişiminde kıymetli bir oyuncu olmaya devam ederken Kingston bellek ve data saklama tahlilleri, yapay zeka odaklı teknolojilerin uygulanmasını güçlendirmeye ve hızlandırmaya devam ediyor. Geleceğe yanlışsız attığınız her adımda, Kingston yanınızda. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim