yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Continental’den TireTech Uygulaması Güncellemesi

Continental’den gelen TireTech uygulaması güncellemesi ile lastiklerinizin durumu ve performansı hakkında daha fazla bilgi edinin. Yeniliklerle birlikte gelecek avantajları keşfedin.

Continental’den TireTech Uygulaması Güncellemesi

Continental, lastik hizmetlerinin dijitalleşmesine öncülük ederek TireTech uygulamasını güncelledi. Uygulama, 39 ülke için kış lastiği önerileri, 20 dil seçeneği, lastik hasar teşhisi, diş açma kılavuzu ve ideal lastik hava basıncı hesaplayıcısını içeriyor.

Yenilikler ve Özellikler

Yenilikler ve Özellikler

Premium lastik üreticisi ve teknoloji şirketi Continental, TireTech uygulaması ile filo yöneticileri, sürücüler, lastik bayileri ve tamircilerin en iyi lastik performansını ve filo verimini artırmalarına yardımcı oluyor. Güncelleme ile birlikte, kamyon ve otobüs lastikleri için ek özellikler sunuldu. Kış lastiği önerileri, lastik hasar teşhisi ve diş açma kılavuzu gibi yeni modüller uygulamaya eklenerek kullanıcı deneyimi geliştirildi.

  • Uygulama, 39 ülkede kış lastiği yönetmeliklerini içeriyor.
  • TireTech artık 20 farklı dilde kullanılabilir.
  • Çevrimdışı kullanım imkanı sunuluyor.
  • Basınç-Yük Hesaplayıcı ile doğru lastik basıncı belirleniyor.

Continental EMEA Bölgesi Teknik Müşteri Hizmetleri-Kamyon Lastikleri Müdürü Hendi Wijaya, TireTech uygulamasının müşterilere filo verimliliğini artırma ve lastik işletme maliyetlerini düşürme konusunda daha fazla destek sağladığını belirtti. Uygulama, kullanıcı dostu arayüzü ve geniş kapsamlı içeriği ile dikkat çekiyor.

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ