yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Çorlu Belediyesi Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs

Emlak Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ile Etraf Paklık Vergisi’nin 2024 yılı 1. taksit ödemesi 31 Mayıs 2024 Cuma günü sona eriyor.

Çorlu Belediyesi Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs


Bahisle ilgili olarak açıklamada bulunan Çorlu Belediye Lider Yardımcısı Doğukan Dağ, Emlak Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ile Etraf Paklık Vergisi 1. taksit ödemelerinin 31 Mayıs 2024 Cuma günü sona ereceğini hatırlatarak doğabilecek mağduriyetlere karşı vatandaşlara ikazda bulundu.

Başkan Yardımcısı Dağ yaptığı açıklamada şu tabirlere yer verdi: “Vatandaşlarımız belediyemize olan Emlak Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ile Etraf Paklık Vergisi 2024 yılı 1. taksit ödemelerini 31 Mayıs 2024 Cuma günü mesai saati bitimine kadar ödeyebilecekler. Veznelerimiz ödemelerde yaşanacak yoğunluklar da göz önüne alınarak 25 Mayıs Cumartesi ve 26 Mayıs Pazar günleri de hizmet vereceklerdir. 444 99 59 numaralı bağlantı sınırımızı arayan vatandaşlarımız, davet merkezimizden ilgili borçlarını da öğrenebilirler.”

Başkan Yardımcısı Dağ ayrıyeten veznelerde yaşanabilecek muhtemel yoğunluğa karşı ilgili ödemelerin son güne bırakılmaması konusunda da ihtarda bulundu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ