yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Çorum’da Okul Müdürüne Darp ! Yine Yabancı Uyruklu…

Çorumda Okul Müdürüne Darp…Veli Saeed Daeh H. Okul Müdürü Ömer Atılgan ve hizmetliyi, çocuğunun ambulansla hastaneye gönderildiği gerekçesiyle zincirle darp etti. 

Çorum’da Okul Müdürüne Darp ! Yine Yabancı Uyruklu…

Çorumda Okul Müdürüne Darp…Veli Saeed Daeh H. Okul Müdürü Ömer Atılgan ve hizmetliyi, çocuğunun ambulansla hastaneye gönderildiği gerekçesiyle zincirle darp etti. 

Çorum’da Okul Müdürüne Darp ! Suriyeli Öğrenci ve Velilerin Olayları Velileri Huzursuz Ediyor

Çorum’u ayağa kaldıran olay Başöğretmen Anadolu İmam Hatip Okulunda yaşandı. Okulda bayılan Irak asıllı olduğu bildirilen öğrenci için Okul Müdürü Ömer Atılgan ambulans çağırdı. Lakin okula gelen yabancı asıllı veli Saeed Daeh H. ve yanındaki bir kişi, okul müdürü Atılgan ve hizmetli Mehmet Öztürk’ü zincirle darp etti. Okuldaki başka öğretmenlerin müdahalesi ile saldırganlar kaçtı. Okulda son günlerde yabancı asıllı, Suriyeli öğrenci ve velilerin yaşattığı olaylar velileri huzursuz ediyor.
DÜZCE’DE SURİYELİ 3 ÖĞRENCİ TÜRK ÖĞRENCİYİ DARP ETTİ ! 

Çorum’da Okul Müdürüne Darp Konusunda Valilik Açıklama Yaptı

Çorum Valiliği mevzuyla ilgili şu açıklamayı yaptı, “Bugün saat 15.00 sularında ilimiz merkezinde bulunan Başöğretmen Anadolu İmam Hatip Ortaokulunda S.D.S. isimli öğrencinin okul koridorunda bayılması üzerine Okul Müdürümüz Ömer Atılgan, 112 Acil Davet Merkezini arayarak öğrencinin tedavisi için okula ambulans çağırmış, tıpkı vakitte öğrenci velisini arayarak mevzuyla ilgili bilgilendirmiştir.

Okul Müdürü Atılgan ve Hizmetlimizin Tedavisi Sürüyor

Okula gelen ve öğrencinin ambulansla hastaneye götürülmesine reaksiyon gösteren öğrenci velisi yanında bulunan erkek şahışla birlikte Okul Müdürümüz Ömer Atılgan ve okulda vazifeli hizmetlimiz Mehmet Öztürk’ü darp etmiştir. Okul Müdürümüz ve hizmetlimizin sıhhat durumları düzgün olup hastaneye akayaktan takip ve tedavileri devam etmektedir.  Konu Valiliğimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir. Okul müdürümüze ve hizmetlimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)
author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim