yandex
ankara seo
ankara web tasarım
17.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

‘Dark and Darker Mobile’ın Ağustos’ta Gerçekleşecek Uluslararası Betası’nda Türkiye de Var!

Memleketler arası beta testi, ABD, Japonya ve Türkiye’deki sunucular aracılığıyla oyuncularla buluşacak

‘Dark and Darker Mobile’ın Ağustos’ta Gerçekleşecek Uluslararası Betası’nda Türkiye de Var!


KRAFTON, Inc., Bluehole Studio tarafından geliştirilen Dark and Darker Mobile için önümüzdeki aylarda gerçekleşecek uluslararası beta testi planlarını duyurdu. Ağustos ayının başında düzenlenecek test; ABD, Japonya ve Türkiye dâhil büyük global pazarları kapsayacak.

Dark and Darker Mobile, oyuncuları fecî yaratıklardan ve öbür oyunculardan gelen tehditleri savuştururken zindanların derinliklerine dalmaya ve taşıyabildikleri kadar çok hazineyle kaçmaya zorlayan bir extraction (çıkarma) RPG’si. Her yeni zindan keşfi sırasında maceracılar, canavarlarla savaşırken, hazine sandıklarını karıştırırken ve rakiplerinin seyahatlerine son verirken yeni ekipman ve ganimet edinme fırsatlarına sahip.

24-28 Nisan tarihleri ortasında Kore’de gerçekleştirilen birinci kapalı beta testi, kullanıcılardan büyük ilgi gördü. Betaya iştirak talepleri başlangıçta belirlenen 50.000 kişilik başvuru sonunun çok üzerindeydi. Anket sonuçları, iştirakçilerin yüzde 97’den fazlasının resmî olarak piyasaya sürülmesinden sonra oyunu tekrar oynamaya istekli olduğunu gösterdi.

2024’te dünya çapında lansman yapmayı hedefleyen Dark and Darker Mobile, ağustos ayında yapılacak testle hem yurt içi hem de yurt dışı kullanıcılardan kapsamlı geri bildirimler toplamayı planlıyor. Dark and Darker Mobile, geliştirme süreçlerinin bir modülü olarak oyuncularla yakın etkileşime büyük kıymet veriyor. Ağustos ayındaki memleketler arası beta testi evvelki testten alınan geri bildirimlere dayanarak güzelleştirilecek ve oyuncuların keyif alabileceği yeni içerikler oyuna eklenecek.

Test takvimi, amaç bölgeler ve oyuncuların katılmak için nasıl başvurabilecekleri ile ilgili detaylı bilgiler, çok yakında resmî Dark and Darker Mobile web sitesinde ve topluluk kanallarında duyurulacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim