yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

DASK Poliçeniz Akbank Mobil İle Şimdi Parmaklarınızın Ucunda!

Akbank müşterileri, Mecburî Sarsıntı Sigortası (DASK) süreçlerini artık Akbank Taşınabilir üzerinden kolay kolay ve süratli bir biçimde yaparak, konutlarını sarsıntı riskine karşı garanti altına alabiliyor.

DASK Poliçeniz Akbank Mobil İle Şimdi Parmaklarınızın Ucunda!


Akbank, taşınabilir uygulaması üzerinden dijitale taşıdığı eser ve hizmetleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Akbank müşterileri artık sarsıntı afetine karşı risklerini teminat altına alan ve tapu, abonelik üzere süreçleri yaptırırken ibraz edilmesi gereken Mecburî Sarsıntı Sigortası’na (DASK) dair süreçleri şubeye gitmeden, Akbank Taşınabilir üzerinden süratlice gerçekleştirebilecekler. 

Akbanklılar, Akbank Mobil’deki sigorta ve kişisel emeklilik menüsünden, Hazine ve Maliye Bakanlığınca yayımlanan Mecburî Zelzele Sigortası tarife ve talimatında belirtilen temellere nazaran belirlenen prim meblağları üzerinden poliçelerini oluşturabilecekler. Mevcut poliçelerini yenilemek isteyenler ise DASK’ın sağladığı %20’ye varan yenileme indiriminden faydalanarak süreçlerini gerçekleştirebilecekler.  

Akbanklılar ayrıyeten Mayıs ayı boyunca Akbank mobilden DASK poliçelerini oluşturduklarında 500 TL’ye varan meblağda chip-para kazanabilecekler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ